Kuba Szmajkowski jako Kendrick Lamar. Tym występem wygrał drugi odcinek "TTBZ"! [WIDEO]

Kto wygrał nowy odcinek 19. edycji programu: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Już wszystko jasne! Kuba Szmajkowski - jako Kendrick Lamar - zebrał najwięcej punktów od jury i pozostałych uczestników. Jak wyglądał jego występ? Poniżej wideo!

 „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 2023, sezon 19., odcinek 2. Kto wygrał?

Program pt.: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wrócił do TV! 19. sezon rozpoczął się od mocnego akcentu, a uczestnicy zachwycili jury. Zmagania bohaterów oceniali:

  • Małgorzata Walewska,
  • Robert Janowski,
  • Paweł Domagała.

Pierwszy odcinek wygrała Jagoda Szydłowska – osoba, która dostała się do show z castingu. Oprócz niej udział w „TTBZ 19” biorą m.in.: Magdalena Kumorek, Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Jakub Gąsowski i Kuba Szmajkowski. To właśnie ostatni z wymienionych uczestników wygrał 2. odsłonę show! Jak wyglądał jego występ?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19”. Kuba Szmajkowski jako Kendrick Lamar w utworze „Humble” – wideo

Jakub Szmajkowski stanął przed nie lada wyzwaniem. Wylosowanym przez niego utworem do odtworzenia został kawałek zatytułowany: „Humble”, który w oryginale wykonuje Kendrick Lamar.

Na pewno oddech gra tutaj dużą rolę. Musiałem stanąć na bieżni i ćwiczyć ten numer – wyjawił muzyk.

Szmajkowski brawurowo wcielił się w Kendricka Lamara, zdobywając wysokie noty od jury.

Kiedy nowy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 19”? Emisja w TV

W finale prowadzący: Maciej Dowbor oraz Maciej Rock ogłosili, że to właśnie Kuba Szmajkowski wygrał 2. odcinek programu: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Piosenkarz przekazał czek w wysokości 10 tysięcy złotych Fundacji Przylądek Nadziei.

Jak Szmajkowski – jako Kendrick Lamar – spodobał się widzom?

Nie jestem fanem rapu, ale ten zrobił na mnie wrażenie. Kolejny raz dobrze wykonana robota w wykonaniu Kuby i kolejny raz jestem zaskoczony.

Takiej petardy nie trzeba w zasadzie komentować. Widać ciężką pracę, jaką Kuba włożył w ten występ. Tutaj wszystko było doszlifowane. Wow, co za wykon!

Przezdolny chłopak, mój faworyt w tej edycji.

Kuba, rozwaliłeś system kolejny raz – czytamy w komentarzach.

Kto wygra 3. odcinek 19. sezonu „TTBZ”? Tego dowiemy się za niecały tydzień! Show można oglądać w piątki o godz. 20:05 w telewizji Polsat.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Nick Sinckler pozamiatał jako Loreen. Małgorzata Walewska aż wstała [WIDEO]
Wystartowała dziewiętnasta edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". W pierwszym odcinku nowego sezonu show uczestnicy wcielali się w postaci takie jak Agnieszka Chylińska, Lizzo czy Loreen. Kto został zwycięzcą?

Oceń ten artykuł 0 0