Kuba Wojewódzki kontra Young Leosia i Kacper Błoński. Ostre pytania na kanapie

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego temperatura w studiu znacząco wzrosła. Tym razem na kanapie zasiedli raperka Young Leosia oraz influencer Kacper Błoński. Spotkanie nabrało tempa, gdy Wojewódzki postanowił zadać pytania, które wyraźnie postawiły jego gości w niezręcznej sytuacji "Kto jest z kim dla pieniędzy?

Young Leosia i Kacper Błoński u Kuby Wojewódzkiego, fot. materiały prasowe TVN
Young Leosia i Kacper Błoński u Kuby Wojewódzkiego, fot. materiały prasowe TVN

W ostatnim odcinku Kuba Wojewódzki gościł raperkę Young Leosię, influencera Kacpra Błońskiego i cenionego językoznawcę prof. Jerzego Bralczyka. Jako pierwsi na kanapach pojawili się młodzi artyści, którym prowadzący nie szczędził komplementów. Już w zapowiedzi starał się uśpić czujność pary, przedstawiając ich jako "zupełnie inny biegun polskiego show-biznesu", a także "para, która uosabia marzenia, marzenia  sukcesie, marzenia o miłości, marzenia o wolnym życiu, marzenia o tym, jak wykorzystać swoje dwadzieścia parę lat". Szybko jednak przystąpił do ataku.

https://www.instagram.com/p/C0W2cwrIyXG/

Wojewódzki nie dał za wygraną

Tuż po schlebiającym wprowadzeniu Kuba Wojewódzki bezpośrednio zapytał zaproszonych gości:

Kto jest z kim dla pieniędzy?

Samo pytanie nie zdołało jeszcze zbić z tropu zakochanych. Sara (Young Leosia) spodziewając się, w jakim kierunku zmierza showman, wykazała się refleksem i odpowiedziała "ja z Kacprem". Zmieszany influencer, zyskał tym samym chwilę, by zastanowić się, w jaki sposób uniknąć kompromitacji. Postanowił wyjść jej naprzeciw i zareagował z szerokim uśmiechem na twarzy "myślę, że ja z Sarą" - powiedział. Prowadzący nie dał im za wygraną i dociekliwie kontynuował:

Jak to jest być z kobietą, która zarabia więcej?

Leosia śmiejąc się protestowała, powtarzając kilkukrotnie "nieprawda". Jednak już wtedy Kacper się poddał i zwyczajnie przyznał, że jest mu dobrze. Dziennikarz, widząc stosunek gości do tematu, drążył dalej: "bo wy mieszkacie razem". Na co Kacper nie wchodząc już w zbędną polemikę, przyznał, że mieszkają u Leosi. Dziewczyna, chcąc wyprowadzić partnera z niezbyt komfortowego położenia, wytłumaczyła, że mieszkanie, w którym żyją na co dzień, jest wynajmowane.

To oświadczenie wystarczyło showmanowi, dzięki czemu mógł przejść do zadawania kolejnych pytań. Dalsza część rozmowy potoczyła się dla pary zdecydowanie korzystniej. 

Oceń ten artykuł 0 0