Kuba Wojewódzki pokazał swój garaż. Internauci pod wrażeniem: "Jak u Tony'ego Starka"

Kuba Wojewódzki co jakiś czas lubi pochwalić się w sieci swoimi luksusowymi zakupami. Tym razem do internetowej galerii dziennikarza trafił kadr, na którym mogliśmy zobaczyć jego garaż. Ta kolekcja aut powoduje szybsze bicie serca każdego fana motoryzacji!

Kuba Wojewódzki pochwalił się zawartością garażu

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce i gwiazdor telewizji TVN jest bardzo aktywny w sieci. Jego instagramowy profil przyciągnął już ponad 1,4 mln obserwujących. Teraz Kuba Wojewódzki dodał do swojej wirtualnej galerii kadr wprost z garażu. Zobaczyliśmy na nim jego imponująca kolekcję samochodów. Znalazły się w niej m.in. Porsche 911 GT2, Ferrari 488 Pista Spider, Bentley Continental GT, czy Lamborghini Urus. Trzeba przyznać, że takie, warte miliony złotych, zestawienie robi spore wrażenie. W podpisie Kuba zacytował utwór "Ciągnik" zespołu Blenders.

Zawsze chciałem mieć takie coś. Właśnie po to by wozić Ją...

- napisał pod kadrem

Reakcje internautów

Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie motoryzacji, aby docenić tę spektakularną kolekcję aut dziennikarza. Fotografia garażu wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów, którzy obsypali ją dziesiątkami tysięcy wirtualnych serduszek i setkami komentarzy. Wielu internautów porównywało garaż Kuby do tego należącego do Tony'ego Starka, filmowego Iron Mana. Wy też widzicie to podobieństwo?

HotWheels w czystej postaci, mega

Jeździłbym

Niby garaż i samochody, ale jakoś tak ładnie i wyjątkowo

Petarda! 

Garaż jak u Tony'ego Starka

Zacna kolekcja

- czytamy w komentarzach

Kuba Wojewódzki pochwalił się obłędnym widokiem z domu: "To jest reklama dobrego życia"
Kuba Wojewódzki regularnie udziela się w sieci. Dziennikarz chętnie publikuje nowe kadry z codzienności i za każdym razem spotyka się z żywą reakcją tysięcy fanów. Ostatnio Król TVN-u...

Kuba Wojewódzki z prawie 30 lat młodszą dziewczyną. To piękna modelka. "Widzę was na ślubnym kobiercu"
Kuba Wojewódzki w końcu pokazał ukochaną? Showman pochwalił się w sieci zdjęciem z piękną, młodszą od niego o prawie 30 lat dziewczyną. Podpis pod romantycznym kadrem tylko podsycił...

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Kuba Wojewódzki pokazał swój garaż. Internauci pod wrażeniem: "Jak u Tony'ego Starka" to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze