Kuba Wojewódzki przerywa milczenie w sprawie Barbary Kurdej-Szatan! Jak nazwał aktorkę?

Kuba Wojewódzki wypowiedział się w sprawie Barbary Kurdej-Szatan. Wpis aktorki dotyczący sytuacji na granicy polsko-białoruskiej uczynił z niej bohaterkę skandalu. Co powiedział Wojewódzki?

Skandal medialny

Sprawa Barbary Kurdej-Szatan i jej wpisu obrażającego służby broniące granicy polsko-białoruskiej odbiła się szerokim echem w sferze społecznej. Aktorka była przez jednych broniona, przez drugich atakowana. Na temat zachowania Kurdej-Szatan wypowiedziało się wielu jej kolegów z branży. Dziennikarz, Kuba Wojewódzki również zabrał głos w tej sprawie, co takiego powiedział?

Zwolnienie z telewizji

W pamiętnym wpisie na swoim profilu w mediach społecznościowych w sposób niecenzuralny wyraziła swoją opinię na temat sytuacji na granicy polsko- białoruskiej. Możliwe, że aktorka żałowała swoich słów albo powinna wyrazić to, co myśli w całkiem inny sposób. Niestety Internet ma to do siebie, że tutaj nic nie ginie, nawet jeśli postanowi się usunąć wpis. Jedną z konsekwencji swoich czynów, z którą musiała zmierzyć się Kurdej-Szatan, było „zwolnienie” z TVP, a konkretnie została usunięta z emitowanego od lat na TVP 2 serialu „M jak miłość”.

U Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki to jedna z tych osób, które lubią szokować zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarz od lat prowadzi na antenie TVN-u swój autorski program. Jednym z jego gości była sama Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka powiedziała wówówczas:

Ja chyba zawsze byłam dość impulsywna. Czasem niestety nie panuję nad sobą.

Wojewódzki wobec Szatan

W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim, gospodarzem „Hejtparku”, Kuba Wojewódzki poruszył temat Barbary Kurdej-Szatan:

To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan… Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało… Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z „M jak miłość” […]

Oceń ten artykuł 16 81

Ogólna ocena Kuba Wojewódzki przerywa milczenie w sprawie Barbary Kurdej-Szatan! Jak nazwał aktorkę? to: 16% / 100%, uzyskana z: 97 głosów.
Komentarze