"Kuchenne rewolucje" odkrywają ciemne strony polskiej gastronomii. Musicie to zobaczyć!

Magda Gessler od niemal 15 lat powtarza w swoich programach, na co restauratorzy powinni zwracać uwagę, prowadząc lokale gastronomiczne. Problemy zazwyczaj są podobne, jednak nauka na cudzych błędach czasem bywa nieskuteczna... Okazuje się, że właściciele restauracji nadal potrzebują jej pomocy. Za dwa tygodnie startuje 28. sezon "Kuchennych rewolucji". Jeżeli chcecie zobaczyć ciemne strony polskiej gastronomii - musicie oglądać nowe odcinki!

Nowe wyzwania na kulinarnej mapie Polski

W nadchodzącej serii "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler odwiedzi między innymi bar Chicken Go w Żninie, pizzerię Świńskie Sprawki w Łodzi oraz lokal oferujący kuchnię meksykańską - Don Martinez w Rybniku. Lista miejsc, które czekają na rewolucję, obejmuje również Bydgoszcz, Nowy Targ, Myszęcin i Nowy Tomyśl.

Wiosna pełna emocji w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler nie odpuszcza!

"To będzie wiosna pełna wyzwań" - zapowiada produkcja, podkreślając gotowość charyzmatycznej restauratorki do podejmowania nowych, niekiedy trudnych zadań: 

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce, Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii.

Premiera 28. sezonu już w marcu

Pierwszy odcinek nowego sezonu "Kuchennych rewolucji" zostanie wyemitowany 7 marca o godzinie 21:35 na antenie TVN. Widzowie ITVN (TVN International) również będą mieli szansę śledzić losy restauracji poddawanych rewolucji. Dla tych, którzy wolą oglądać program w innym czasie, dostępna będzie opcja serwisu VOD Player.

Przygotujcie się na porcję nowych emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, które już niebawem zagoszczą na ekranach w 28. sezonie "Kuchennych rewolucji".

Internautka napisała do Magdy Gessler skargę na restaurację. 70-latka odpowiedziała krótko!
Magda Gessler od 14 lat odwiedza z kamerami polskie restauracje, które potrzebują pomocy. Od 2010 roku odwiedziła setki lokali i uratowała biznesy wielu ludzi. Niestety, czasem nawet interwencja restauratorki nie pomaga i jakość posiłków...

Oceń ten artykuł 0 0