"Kuchenne rewolucje" wciąż są hitem? Tyle widzów mają nowe odcinki

"Kuchenne rewolucje" przez ponad dekadę były jednym z najpopularniejszych programów na antenie TVN. Czy tak jest też w tegorocznej jesiennej ramówce? Podano właśnie wstępne wyniki oglądalności.

"Kuchenne rewolucje" na antenie TVN

Pierwszy odcinek "Kuchennych rewolucji" wyemitowano na antenie TVN w marcu 2010 roku. Gospodynią programu od początku jest Magda Gessler – polska restauratorka i właścicielka lub współwłaścicielka kilkunastu restauracji. Choć początkowo celebrytka była obiektem drwin ze strony widzów, to po pewnym czasie wyrosła na jedną z największych gwiazd stacji TVN.

"Kuchenne rewolucje" od ponad dekady przyciągają tłumy przed ekrany telewizorów. Jest to pewnego rodzaju fenomen, bowiem kulinarny show od lat ma tę samą formułę: Magda przyjeżdża do restauracji, przeprowadza tytułową rewolucję, a potem wraca, by ocenić jej efekty. Niektóre odcinki programu były tak kontrowersyjne, że zapisały się w pamięci widzów – głównie za sprawą postawy nieodpowiedzialnych właścicieli lokali.

Przez lata "Kuchenne rewolucje" cieszyły się ogromną widownią w telewizji. Czy tak jest też teraz, gdy TVN pokazuje 26. sezon formatu? Pojawiły się pierwsze wyniki oglądalności.

Jak oglądają się "Kuchenne rewolucje"? Oto wyniki oglądalności

Trzy pierwsze odcinki "Kuchennych rewolucji" w jesiennej ramówce śledziło średnio 970 tysięcy osób – wynika z danych portalu Wirtualnemedia.pl. Przełożyło się to na 9,37 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów. Największym zainteresowaniem cieszył się ostatnio wyemitowany epizod show, który obejrzało 1,07 mln osób. Widownia formatu rośnie też z odcinka na odcinek.

Dla porównania, w ubiegłym roku w tym samym czasie "Kuchenne Rewolucje" gromadziły przed telewizorami średnio 1,15 mln widzów. Oznacza to, że program w tegorocznej jesiennej ramówce ogląda średnio o 180 tysięcy osób mniej.

Nie ulega jednak wątpliwości, że "Kuchenne rewolucje" wciąż są hitem TVN. Stacja w trakcie emisji show zajmuje drugie miejsce w tym paśmie, ustępując miejsca jedynie TVP1, która pokazuje wtedy "Sprawę dla reportera".

Oceń ten artykuł 0 0