Kusi wdziękami na potęgę. Cleo zadaje szyku w "niekończącym się" dekolcie. "Ogień!" [FOTO]

Wokalistka zaszalała ze śmiałym kolorem i rozmiarem dekoltu. Cleo zmieściła w sieci odważny kadr, który zapowiada wydarzenie związane z promocją jej nadchodzącej płyty. Ujęcie jest wyjątkowo spektakularne, a internautom niemalże wyskoczyły oczy z orbit na jego widok. "Królowa" - żywo komplementują artystkę.

Kusi wdziękami na potęgę

Cleo rusza z promocją swojej najnowszej płyty „VinyLOVA”. Krążek będzie dostępny  w sklepach już 20 maja. To czwarty album w karierze wokalistki. Poza największymi, przebojami, takimi jak: „Za krokiem krok”, „Kocham”, czy „Bratnie dusze” w duecie z Dawidem Kwiatkowskim, na płycie znajdzie się wiele nowych utworów. Z okazji akcji promocyjnej, Cleo zdecydowała się przykuć uwagę swoich fanów w dość nietypowy sposób. Założyła zielony strój z głębokim dekoltem i wykonała zdjęcie tak, że nie widać na nim, gdzie dokładnie kończy się rozcięcie materiału. Oczywiście swoją twarzy udekorowała misternie wykonanym, efektownym makijażem, który podkreśla jej wyjątkowe rysy twarzy. Fotografia natychmiast zyskała aprobatę wielbicieli 38-letniej gwiazdy. 

Cleo zadaje szyku w "niekończącym się" dekolcie

Wielbiciele cenionej piosenkarki oniemieli na widok najnowszego ujęcia. Cleo dała internautom aż dwa powody do zachwytów, niedowierzań i burzliwej wymiany zdań. To nie pierwszy raz, gdy gwiazda prezentuje ponętne wdzięki w mediach społecznościowych. Można rzec, że bezgranicznie kusi i zniewala kokieteryjnymi pozami. Jej wielbiciele podkreślają również, że z utęsknieniem czekają na premierę płyty „VinyLOVA”, której wyglądają już od bardzo dawna. Jednakże nim album pojawi się na sklepowych półkach, fani nie skąpią komplementów pod najnowszym postem Cleo: 

Wyglądasz pięknie!

Ale piękna i taką Cleośkę, to uwielbiam. Pasuje Ci ten styl bardzo odważny i dziki, a jednocześnie elegancki i stylowy.

Wspaniała.

Królowa!

Ideał.

O dziś na zielono ubrana.

Sexy!

Cleo ogień!

Oczarowałaś mnie.

Najbardziej rozpoznawalna Słowianka w Polsce

Cleo zaczynała karierę w chórze gospel. Od 2013 roku współpracuje z producentem muzycznym Donatanem. Razem promowali pierwszą płytę, singlem: „My Słowianie”. Był to utwór, z którym zajęli 14. miejsce w finale 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2014 roku w Kopenhadze. Artystka została także trenerką i jurorką czwartej edycji programu rozrywkowego „The Voice Kids”. Jej występy w tym muzycznym show również doceniono i przyznano wokalistce Telekamerę 2021, w kategorii „Juror”.

Czytaj też:

Cleo rozgrzewa sieć jako królowa "CLEOpatra". Fani osłupieli: "Zbyt gorąca", "Bogini" [FOTO]
Od jakiegoś czasu, artystka publikuje zachwycające kadry w rozmaitych przebraniach i baśniowych stylizacjach. Niedawno fani mogli podziewać ją jako leśną elfkę w bajkowej krainie, a także w przebraniu...

Oceń ten artykuł 9 9

Ogólna ocena Kusi wdziękami na potęgę. Cleo zadaje szyku w "niekończącym się" dekolcie. "Ogień!" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 18 głosów.
Komentarze