Kylie Jenner i Kim Kardashian niczym bliźniaczki. Celebrytki zapozowały w skąpych bikini. "Królowe"

Kylie Jenner doskonale wie, jak rozgrzać internautów. Celebrytka prowadzi jeden z najpopularniejszych profili instagramowych świata. Teraz do jej galerii trafiło gorące zdjęcie z Kim Kardashian. Obie zapozowały w skąpych bikini, eksponując swoje smukłe ciała.

Kylie Jenner i Kim Kardashian na gorącym kadrze

Kim Kardashian i Kylie Jenner są jednymi z najpopularniejszych celebrytek świata i obie doskonale wiedzą, jak przykuć uwagę internautów. Jenner jest jedną z najchętniej obserwowanych osób na Instagramie i może pochwalić się aż 224 milionami fanów. W miniony weekend w jej internetowej galerii pojawił się gorący kadr, na którym zobaczyliśmy Kim i Kylie ubrane w skąpe bikini i opalające się na leżakach. 

Tak jak powinnyśmy 

- podpisała kadr Jenner

Reakcja fanów

Fani mogli zareagować tylko w jeden sposób, są zachwyceni! 40-latka i 23-latka oczarowały internautów swoimi świetnymi figurami, a zdjęcie stało się prawdziwym hitem sieci. Pod postem znajdziemy już ponad 10 milionów wirtualnych serduszek, a komentujący jednogłośnie stwierdzili, że celebrytki na tej fotografii wyglądają niczym bliźniaczki!

Niedorzecznie piękne!

Czysta perfekcja

Wyglądacie identycznie!

Królowe, przepięknie

Zakochałem się

Co za duet, idealnie! 

- czytamy w komentarzach

Kim Kardashian pokazała, jak wyglądała w wieku 16 lat. "Wyglądasz, jakbyś wiedziała, że zostaniesz gwiazdą"
Kim Kardashian przez wielu fanów uważana jest za ideał piękna i kwintesencję kobiecości. Celebrytka lubi swoje ciało i często prezentuje je na gorących kadrach, które publikuje w swojej internetowej galerii. Tym razem 40-latka opublikowała...

Kylie Jenner na odważnych zdjęciach prosto z basenu. Celebrytka rozgrzała internautów
Kylie Jenner jest jedną z najbogatszych i najpopularniejszych celebrytek na świecie. Milionerka może też pochwalić się ogromną liczbą fanów, jedynie na Instagramie jest obserwowana przez ponad 200 milionów internautów. Teraz w jej internetowej...

Oceń ten artykuł 9 3

Ogólna ocena Kylie Jenner i Kim Kardashian niczym bliźniaczki. Celebrytki zapozowały w skąpych bikini. "Królowe" to: 75% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.
Komentarze