Lady Gaga i Joaquin Phoenix w zwiastunie "Joker: Folie à Deux". Szykuje się hit?

Oficjalny zwiastun filmu z Lady Gagą i Joaquinem Phoenixem w rolach głównych już jest! "Joker: Folie à Deux" zadebiutuje jeszcze w tym roku. Szykuje się wielki hit?

Warner Bros Polska/Kadr z YouTube
Warner Bros Polska/Kadr z YouTube

"Joker"

Film „Joker” zadebiutował na ekranach w 2019 roku. W głównego bohatera, Arthura Flecka, wciela się Joaquin PhoenixU jego boku pojawili się także m.in.: Robert De Niro, Zazie Beetz i Bill Camp. Produkcja zdobyła liczne nagrody, w tym: dwa Złote Globy, trzy nagrody BAFTA oraz dwa Oscary: za najlepszą muzykę filmową i rolę Phoenixa.

Lady Gaga i Joaquin Phoenix w zwiastunie filmu

Teraz dostaliśmy zwiastun długo wyczekiwanej kontynuacji. Widzimy w nim, jak tytułowa postać poznaje bohaterkę graną przez Lady Gagę, czyli Harley.

„Joker: Folie à Deux” będzie musicalem, w którym usłyszymy aż 15 utworów. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Hildur Guðnadóttir. Tytuł w języku polskim oznacza paranoję indukowaną. To stan, w którym osoba blisko związana z chorym zaczyna traktować bezkrytycznie paranoiczne myśli chorego.

Za drugą część odpowiada, jak w przypadku pierwszej, Todd Phillips. Scenariusz napisał wraz ze Scottem Silverem. Premiera filmu już 4 października. Jesteście ciekawi?

 

Oceń ten artykuł 0 0