Lady Gaga nago. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci [WIDEO]

Lady Gaga od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Wszechstronnie utalentowana artystka może pochwalić się gigantycznym gronem fanów z całego świata, z którymi stara się być w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio w instagramowej galerii 35-latki pojawiło się wyjątkowo odważne nagranie, na którym w naturalnej odsłonie prezentuje swoje wdzięki.

Lady Gaga topless

Lady Gaga to światowej sławy artystka, która od wielu lat obecna jest w showbiznesie. Już nie raz udowodniła, że doskonale wie, jak szokować, podsycać zainteresowanie swoją twórczością i tworzyć oryginalne projekty promujące jej działalność artystyczną. Gwiazda zdążyła już przyzwyczaić fanów do tego, że nie ma dla niej tematów tabu. Na scenie nie wstydzi się prezentować swoich wdzięków i nie stroni od ekstrawaganckich stylizacji. Ostatnio też często możemy zobaczyć ją w bardziej naturalnym wydaniu.

Na instagramowym profilu 35-letniej gwiazdy niedawno pojawiło śmiałe nagranie. Pozowała do niego bez ubrań. Roznegliżowane kadry spotkały się z niezwykle entuzjastyczną reakcją internautów.

Lady Gaga kusi w sieci

To nie pierwszy raz, kiedy artystka decyduje się na odważne publikacje w sieci. W jej wirtualnej galerii pojawiają się nie tylko wpisy związane z działalnością zawodową czy promocją kolejnych projektów. Co jakiś czas trafiają tam też zdjęcia i nagrania z codzienności, na których Lady Gaga śmiało eksponuje swoje wdzięki. Na Instagramie, który obecnie obserwuje ponad 48,1 milionów internautów nie brakuje śmiałych ujęć 35-letniej wokalistki.

Czytaj także:

Lady Gaga seksownie. Do sieci trafiło nietypowe wideo
Lady Gaga rozgrzała swoich fanów nietypowym wideo! Znana na całym świecie wokalistka opublikowała na swoim instagramowym profilu krótkie nagrania, na których... prezentuje swój biust! Pod gorącymi...

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13". Kamila Boruta jako Lady Gaga zachwyciła publiczność oraz jury! Aktorka otrzymała owacje na stojąco
Za nami 6. odcinek 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Występy uczestników z tygodnia na tydzień są coraz lepsze. W ubiegłą sobotę walką była bardzo wyrównana! Kto okazał...

Lady Gaga niemal nago. Śmiałe kadry to promocja nowego projektu artystki!
Lady Gaga opublikowała w sieci śmiałe kadry. Fani mogą zobaczyć wokalistkę topless. Sesja zdjęciowa to kampania promocyjna jej nowego projektu.

 

Oceń ten artykuł 37 67

Ogólna ocena Lady Gaga nago. Zmysłowe nagranie trafiło do sieci [WIDEO] to: 35% / 100%, uzyskana z: 104 głosów.
Komentarze