Lady Gaga podczas Super Bowl 51. Zobacz jej wielki powrót!

Tegoroczny finał Super Bowl już za nami. Na teksańskim NRG Stadium w Houston miał miejsce 51. finał rozgrywek, w którym New England Patriots pokonała Atlanta Falcons. Jednak zanim na murawę wbiegli sportowcy, publiczność rozgrzała Lady Gaga. To był jej pierwszy od dłuższego czasu występ przed tak ogromnym tłumem. Zobacz, jak sobie poradziła!

5 lutego w Houston rozstrzygnął się wynik kolejnego finału amerykańskiej ligi futbolowej National Football League. Super Bowl co roku przyciąga miliony Amerykanów, którzy śledzą rozgrywkę albo na żywo, albo na ekranach telewizorów. Gwiazdą wieczoru była Lady Gaga, która rozpoczęła swój występ odśpiewaniem pieśni patriotycznej "God Bless America" oraz folkowego utworu  "This Land Is Your Land". Artystka już w zeszłym roku uświetniła jubileuszowy, 50. finał Super Bowl, prezentując wówczas przepiękną interpretację hymnu narodowego.

By rozgrzać publiczność, Gaga wykonała natomiast medley swoich największych hitów – od "Poker Face", przez "Born This Way" i "Telephone", po "Just Dance". To właśnie ten ostatni, wydany w 2008 roku, był pierwszym singlem i od razu uczynił z niej jedną z największych gwiazd na scenie muzycznej.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Lady Gaga podczas Super Bowl 51. Zobacz jej wielki powrót! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.