Lady Gaga rozwiała wszelkie wątpliwości na temat jej roli w nowym "Jokerze"

W końcu zostały rozwiane wszelkie wątpliwości na temat tego, czy Lady Gaga zagra w drugiej części "Jokera". Artystka zamieściła post na swoim koncie na Instagramie!

Lady Gaga w nowym Jokerze!

W czerwcu tego roku Hollywood Reporter podał, że Lady Gaga miała być na etapie rozmów w sprawie jej roli w drugiej części filmu "Joker". Od razu zaczęły się spekulacje na temat tego, kogo miałaby zagrać Lady Gaga i jaka będzie fabuła filmu. Wszystko wskazuje na to, że nowy "Joker" będzie skupiał się na miłości tytułowego Jokera i Harley Quinn. To właśnie w roli szalonej Harley najchętniej Gagę zobaczyliby fani. Wątpliwości rozwiała sama Lady Gaga! Dzisiaj, po godzinie 18 udostępniła ona na swoim instagramowym koncie krótkie wideo promujące film " Joker: Folie à Deux". W opisie możemy znaleźć datę 10.04.2024, która jest datą premiery filmu. Post został skomentowany chociażby przez producenta filmowego Bobby'ego Campbella, który również zamieścił na swoim profilu identyczne wideo.

"Joker" okazał się hitem

Film pt. "Joker" wszedł do kin w 2019 roku. Główną rolę zagrał w nim Joaquin Phoenix, a jego gra aktorska zachwyciła fanów kina na całym świecie. Aktor za swoją rolę otrzymał Oscara. Sam film zarobił ponad miliard dolarów! Zniecierpliwieni widzowie oczekiwali na drugą część, której zapowiedź pojawiła się w czerwcu. W tym samym czasie pojawiły się również nieoficjalne informacje, że rolę w filmie ma dostać Lady Gaga. Artystka przez swoje konto na Instagramie ostatecznie potwierdziła tę informację!

"Nienawidziłam siebie". Lady Gaga w szczerym wyznaniu o swoich problemach zdrowotnych
Znana piosenkarka Lady Gaga właśnie wyruszyła w swoją szóstą trasę koncertową. Kilka dni przed pierwszym występem zdobyła się na szczere wyznanie. Szczegóły poniżej!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze