Lanberry jest zakochana. Jej chłopak to finalista "The Voice of Poland" [FOTO]

Lanberry przed kilkoma miesiącami przyznała, że jej serce jest zajęte. Jak się okazuje, jej chłopak to postać doskonale znana widzom "The Voice of Poland". Co więcej, dotarł do samego finału muzycznego show Dwójki.

Lanberry jest w związku

Małgorzata Uściłowska, czyli Lanberry, parę miesięcy temu zdradziła, że jest zakochana. Trenerka czternastej edycji „The Voice of Poland” zdradziła wówczas WP, że miłość uskrzydla ją i sprawia, że „ma ochotę śpiewać o relacji z ukochanym”. Jak dodała, jest „w szczęśliwej, zdrowej relacji”. Chociaż ujawniła, że jej partner jest muzykiem, to nie podała wtedy jego personaliów.

To była totalnie przypadkowa historia. Co prawda, kojarzyliśmy się wcześniej, ale ten kontakt stał się znacznie bliższy dość nieoczekiwanie. Praktycznie od razu znaleźliśmy wspólny język. Do tego stopnia, że naprawdę czasami kończymy swoje zdania. To właśnie urok początkowego etapu związku. Związku, który się pięknie rozwija

– mówiła we wspomnianej rozmowie.

Kim jest partner Lanberry?

Teraz okazuje się, że chłopak Lanberry to doskonale znana widzom „The Voice of Poland” postać. Według ustaleń serwisu Plejada wybrankiem trenerki jest Ernest Staniaszek. Choć nie pokazują się razem na oficjalnych wydarzeniach, to podczas nagrań do trwającej obecnie edycji nie kryją się z łączącym ich uczuciem. Wspomniany portal opisuje, że za kulisami nie szczędzą sobie czułości, a Lanberry chętnie przedstawia ukochanego współpracownikom.

Jak z pewnością doskonale pamiętają fani „The Voice of Poland”, Ernest Staniaszek był uczestnikiem trzeciej edycji talent show i prawie został jej zwycięzcą. Jako podopieczny Marka Piekarczyka w finale zajął drugie miejsce, ustępując tylko Mateuszowi Ziółce.

Grałem wcześniej w zadymionych knajpach, a ten program oglądały tysiące osób. (…) Spotykałem się z kamerami, wywiadami i artystami, których szanowałem i podziwiałem przez wiele lat. Wskazówek było mnóstwo. Najwięcej problemów sprawiało mi to, jak wypowiadać się przed kamerami

– ocenił potem w rozmowie z Onet Kultura.

Staniaszek nie tylko śpiewa, ale też gra na harmonijce i gitarze, a ponadto – podobnie jak jego ukochana – sam pisze teksty i komponuje. 34-latek studiował realizację dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, jeżeli zaś chodzi o muzykę i śpiewanie, to jest samoukiem. Publiczność może go kojarzyć z występów z zespołami Amnezja, Eleanor Krieger i Ultima.

Oceń ten artykuł 23 7

Ogólna ocena Lanberry jest zakochana. Jej chłopak to finalista "The Voice of Poland" [FOTO] to: 76% / 100%, uzyskana z: 30 głosów.