Lara Gessler pochwaliła się tym na Instagramie. Sypią się gratulacje

Córka znanej restauratorki podzieliła się radosną nowiną. Lara Gessler dodała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Internauci gratulują.

AKPA
AKPA

Lara Gessler

Lara Gessler poszła w ślady rodziców i również związała się z branżą kulinarną. Córka Magdy Gessler zajmuje się głównie cukiernictwem – trzyma pieczę nad restauracją i cukiernią „Słodki Słony”. Dodatkowo prowadzi warsztaty kulinarne, podczas których dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Jej przepisy i wskazówki można znaleźć na Instagramie i YouTube. Wydała także kilka e-booków.

Prywatnie Lara Gessler jest żoną Piotra Szeląga, z którym wychowuje dwójkę dzieci - Nenę i Bernarda. Córka urodziła się w 2020 roku, a dwa lata później restauratorka powitała na świecie syna. Kobieta nie ukrywa, że jej pociechy są dla niej niezwykle ważne.

Restauratorka pochwaliła się tym na Instagramie

Kobieta jest bardzo aktywna w social mediach. Chętnie dzieli się swoim życiem. Tak było i tym razem. Na dodanym dzisiaj zdjęciu widzimy jak na tle okna w dłoni trzyma… klucze do domu! W opisie zacytowała słynną piosenkę Zbigniewa Wodeckiego oraz dodała hashtagi:

Lubię wracać tam, gdzie byłam
#naswoim #naszdom

Reakcja internautów

Internauci szybko zareagowali na wieści. W komentarzach sypią się gratulacje. Niektórzy piszą, że już czekają na aranżację wnętrz. Przyznają, że uwielbiają styl Lary Gessler.

Cudne wieści!
Gratulacje!
Będzie pięknie! Już okna robią klimat.
Kochani gratulacje!
Ale fajnie, będzie spam wnętrzarski!

Lara Gessler pokazała się w bieliźnie. "2 ciąże i taka figura?!?! Poproszę o przepis!"
Lara Gessler dodała ostatnio na Instagrama sesję zdjęciową, do której pozowała w samej bieliźnie. Obserwujący gratulują figury i pytają 34-latkę, jak udało jej się osiągnąć taką formę.

Oceń ten artykuł 0 2