Launo jest w ciąży? Zaskakujące doniesienia o uczestniczce "Hotelu Paradise"

Uczestniczka "Hotelu Paradise" spodziewa się dziecka? W sieci pojawiły się plotki, jakoby Klaudia Kardel miała być w ciąży już w trakcie kręcenia programu. Launo postanowiła ustosunkować się do tych sensacyjnych doniesień.

Launo Klaudia w „Hotelu Paradise”

Na antenie telewizyjnej Siódemki emitowana jest obecnie czwarta edycja „Hotelu Paradise”. Jedną z najbardziej wyrazistych postaci w tej odsłonie reality show jest niewątpliwie Klaudia Kardel, czyli Launo. Kolejne wypowiedzi i poczynania 21-letniej piercerki wzbudzają wśród fanów programu ogromne emocje. Ostatnio o pochodzącej ze Szwecji uczestniczce polskiego „Hotelu Paradise” zrobiło się głośno również za sprawą zaskakujących plotek.

Launo Klaudia Kardel jest w ciąży?

W mediach społecznościowych zaczęły krążyć plotki, jakoby uczestniczka „Hotelu Paradise” miała być w ciąży. Co więcej, miała w niej być już podczas kręcenia programu na Zanzibarze. Klaudia Kardel, która bardzo aktywnie udziela się w social mediach, postanowiła zabrać głos w sensacyjnych doniesień, które zelektryzowały jej fanów. 21-latka wypowiedziała się w tej sprawie na Instagramie, gdzie zgromadziła dotąd już ponad 90 tysięcy obserwatorów.

Przychodzę rozwiać pewne wątpliwości. (…) Wysyłaliście mi sporo artykułów odnośnie tego, że jestem w ciąży. Jak to czytałam, to miałam ciarki. Nie planuję w niej być przez najbliższe kilka lat, bo mam przed sobą karierę i inne rzeczy do roboty, ale chcę wam to wyjaśnić, żeby nie było

– cytuje wypowiedź Launo portal Plotek.

Launo z „Hotelu Paradise” zdaje się nie mieć przed swoimi fanami wielu tajemnic. 21-latka za pośrednictwem Instagrama często odpowiada na najróżniejsze pytania, które zadają jej obserwatorzy. Ostatnio otworzyła się także na temat poprawiania urody. Kardel przyznała, że miała „operację całego ciała” i pochwaliła się jej efektami:

Launo Klaudia po "Hotelu Paradise" poprawiła sobie prawie wszystko. "Miałam operację całego ciała" [FOTO]
Klaudia Kardel, czyli Launo z czwartej edycji "Hotelu Paradise", przeszła operację praktycznie całego ciała. Na odważny krok zdecydowała się już po zakończeniu nagrań do reality show TVN7. "Z nikim...

Oceń ten artykuł 0 37
Komentarze