Legendarny aktor, Sylvester Stallone ma dzisiaj urodziny!

Sylvester Stallone to legendarny aktor, reżyser i scenarzysta. Świat poznał go z niesamowitych i zapadających w pamięć ról. Przypominamy te najbardziej ikoniczne!

Sylvester Stallone – kariera

Sylvester Stallone urodził się 6 lipca 1946 roku w Nowym Jorku. Swój filmowy debiut miał w roku 1970, jednak to dopiero w 1973 zagrał pierwszą główną rolę w hollywoodzkim filmie pt. "Buntownik". Od tamtej pory rozpoczęła się jego wielka kariera, a filmy, w których grał główne role wielokrotnie nominowane były do prestiżowych nagród. Aktor pojawił się na okładkach magazynów, nie tylko modowych! Jego charakterystyczny wygląd idealnie oddał grane przez niego role, dobrze przypomnieć te najważniejsze!

Sylvester Stallone – najważniejsze role

Po zagraniu w pierwszym hollywoodzkim filmie, Stallone zaczął rozwijać swoją karierę. Zagrał Rocky'ego Balboa w filmie "Ricky", który doczekał się kolejnych części. W 1982 roku Sylvester stworzył genialną rolę w "Rambo – pierwsza krew". Ta produkcja również doczekała się kontynuacji, a rola weterana wojny w Wietnamie należy do najbardziej rozpoznawalnych ról Sylvestra Stallone'a. Aktor grał również w filmach takich jak: "Niezniszczalni" i "Creed: Narodziny legendy".

Sylvestrowi życzymy wielu kolejnych udanych filmowych kreacji!

Sylvester Stallone pokazał, jak boksuje. 75-letni gwiazdor zachwyca formą! "On wciąż to ma!"
Sylvester Stallone na początku lipca skończył 75 lat. Gwiazdor znany m.in. z serii filmów "Rocky" udowadnia, że wiek to tylko liczba i ciągle zachwyca swoją formą. Tym razem opublikował w sieci nagranie z treningu, na którym zobaczyliśmy,...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze