Lenka Klimentova niczym bogini! Piękna żona Jana Klimenta zachwyca w bikini

Małżeństwo Klimentów wróciło niedawno z Meksyku. Gwiazda tanecznego show Polsatu, wspominając urlop, podzieliła się w sieci zachwycającym kadrem. Lenka Klimentova w bikini, które jest hitem tego sezonu, prezentuje się znakomicie.

Lenka i Jan Klimentowie w Meksyku

Lenka i Jan Klimentowie to małżeństwo, które widzowie doskonale znają z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tancerz, który wkrótce zadebiutuje w roli jurora w „Mam talent”, ze swoją ukochaną jest już od kilkunastu lat. Para przypieczętowała swój związek w 2016 roku, biorąc ślub w czeskiej Ostrawie. W podróż poślubną wybrali się zaś na Kubę. Ostatnio znów powrócili w tamten rejon świata. Klimentowie tegoroczny urlop spędzili w Meksyku.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Ponieważ oboje aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie ich poczynania są obserwowane przez dziesiątki tysięcy fanów, na ich profilach nie mogło zabraknąć relacji z wczasów. Para udostępniła wiele zachwycających kadrów. Teraz, już po powrocie z urlopu, Lenka wróciła wspomnieniami do spędzonych w Meksyku chwil.

Lenka Klimentova zachwyca w bikini

Lenka Klimentova podzieliła się na Instagramie kolejnym wakacyjnym kadrem. To spontaniczna fotografia, zrobiona podczas przechadzki po plaży. Uwagę części obserwujących od razu przykuł przepiękny strój kąpielowy. Ten model to absolutny hit tego sezonu. Gwieździe polsatowskiego „Tańca z gwiazdami” spodobał się na tyle, że zaopatrzyła się w aż dwa komplety w różnych kolorach. Trzeba przyznać, że w takim bikini prezentuje się znakomicie. Fani są zgodni.

Bogini Lenka!

Piękna, zgrabna kobieta

Ideał kobiety 

Piękność!

– komentują zdjęcia Klimentovej.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Oceń ten artykuł 11 3

Ogólna ocena Lenka Klimentova niczym bogini! Piękna żona Jana Klimenta zachwyca w bikini to: 78% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.
Komentarze