"Lewa" nie pojawiła się u boku męża na Gali Mistrzów Sportu. Zastąpił ją ktoś inny

Choć Anna Lewandowska zawsze pojawiała się z mężem na Gali Mistrzów Sportu, to w tym roku było inaczej. Żona piłkarza, zamiast czerwonego dywanu, wybrała wakacje z córkami. "Lewy", który po raz trzeci zdobył nagrodę Najlepszego Sportowca Polski, spędził ten wieczór w nieco innym niż dotychczas towarzystwie...

Anna Lewandowska nie pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska co roku była wielką gwiazdą Gali Mistrzów Sportu, którą co roku organizuje "Przegląd Sportowy". Zwycięzcą 87. odsłony plebiscytu został bez większego zaskoczenia piłkarz, Robert Lewandowski. Zawodnik odebrał prestiżowe wyróżnienie już po raz trzeci. Niestety, u jego boku zabrakło w tym roku "Lewej". Dlaczego?

"Lewa" w przeszłości często gościła na Gali Mistrzów Sportu. Czasami odbierała nawet nagrody za swojego męża, gdy ten nie mógł pojawić się na wydarzeniu z powodu swoich zobowiązań zawodowych. W czasie, gdy Robert z niecierpliwością czekał na ogłoszenie wyników plebiscytu, Anna "ładowała akumulatory" na wakacjach z córkami, Klarą i Laurą.

Jest cudownie, baterie totalnie naładowane

– napisała w mediach społecznościowych.

Robert Lewandowski spędził ten wieczór z bliskimi

Robert Lewandowski na gali Mistrzów Sportów nie był jednak sam i mógł też liczyć na ducha wsparcia od swojej małżonki. Piłkarz spędził ten wieczór w towarzystwie swojej rodziny i to właśnie z bliskim świętował później odebranie kolejnej statuetki. "Lewa" opublikowała na instagramowej relacji zdjęcie, na którym Robert pozuje w towarzystwie swoich największych i najukochańszych fanów: siostry Mileny z mężem, mamą – Iwoną Lewandowską oraz teściową – Marią Stachurską.

#family

– podpisała kadr żona sportowca.

fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Gdy tylko Robert został ogłoszony Najlepszym Sportowcem Polski 2021 roku, do Warszawy natychmiast spłynęły gratulacje od jego szczęśliwej żony i córeczek. Anna Lewandowska ponownie, za pośrednictwem Instagrama, pogratulowała swojemu mężowi za zdobycie kolejnego prestiżowego tytułu:

Kochanie, wszystkie trzy przesyłamy Ci potrójną moc uścisków z okazji trzeciego już zwycięstwa w tym prestiżowym konkursie! Nasza DUMA sięga po horyzont i jeszcze dalej!

– napisała.

Zabrakło Wam "Lewej" na tej gali?

"Lewa" nie pojawiła się u boku męża na Gali Mistrzów Sportu. Zastąpił ją ktoś inny

fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska pokazuje twarze córek. Fani nie mają wątpliwości: "To dwie kopie Roberta" [FOTO]
Anna Lewandowska pochwaliła się w mediach społecznościowych rodzinnymi kadrami. Na zdjęciach widać twarz małej Laury. Fani nie mają wątpliwości, że ona i starsza Klara to "dwie kopie Roberta"....

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze