"Lewa" zapozowała na tle wodospadu. Odważnie odsłoniła wdzięki. "Olśniewająca" [FOTO]

Anna Lewandowska opublikowała w social mediach fotografię wykonaną na tle wodospadu. Trenerka śmiało prezentuje na niej swoje atuty, pozując w skąpym bikini. "Majestatycznie piękna" - piszą fani.

Anna Lewandowska na Instagramie

Anna Lewandowska od ponad dekady jest żoną kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. 35-letnia trenerka wychowuje wraz z piłkarzem dwie córki: Klarę i Laurę. W lipcu tego roku para odnowiła przysięgę małżeńską.

"Lewa" może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy śledzą jej prywatne i zawodowe poczynania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sportsmenka zgromadziła dotychczas 5,5 mln obserwujących na Instagramie, co plasuje jej konto w czołówce najpopularniejszych profili w Polsce. Ann chętnie dzieli się z fanami nie tylko ciekawostkami ze swojego życia, ale i zapierającymi dech w piersiach kadrami. Teraz celebrytka wzbogaciła swoją wirtualną galerię o jedno takie zdjęcie.

Anna Lewandowska w bikini

Lewandowska wrzuciła na Instagrama nową fotografię, na której pozuje w stroju kąpielowym. 35-latka zaprezentowała swoje wdzięki w wyjątkowym otoczeniu, bo na tle wodospadu. W opisie wyznała, że bardzo ceni sobie kontakt z naturą.

Natura jest dziełem sztuki i czasami potrafi zapierać dech w piersiach

– czytamy.

Internauci w niemal ekspresowym tempie zareagowali na najświeższą publikację "Lewej". Pod zdjęciem wrzuconym na Instagrama przez trenerkę natychmiast pojawiły się komplementy.

Ale widoki

Majestatycznie piękna

Olśniewająca kobieta

Piękne zdjęcie

Wow, Aniu, wyglądasz mega. Tło oczywiście też cudne

– komentują obserwatorzy.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena "Lewa" zapozowała na tle wodospadu. Odważnie odsłoniła wdzięki. "Olśniewająca" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.