hity na MAXXa
hity na MAXXa

Lewandowscy skradli show na prestiżowej piłkarskiej gali. Zobacz, jak wyglądali!

W malowniczej scenerii Costa Smeralda na Sardynii odbyła się ceremonia wręczenia nagród La Liga & KAFD Globe Soccer Awards Europe. Wydarzenie to przyciągnęło wiele znakomitości z piłkarskiego świata, w tym polskie gwiazdy – Annę i Roberta Lewandowskich, którzy zachwycili wszystkich swoją elegancją.

EastNews
EastNews

Podczas wydarzenia nagrodzono najlepszych ze świata futbolu. Kluby La Ligi rozdały wyróżnienia swoim piłkarzom, a KAFD nagrodziło europejskich piłkarzy i trenerów. Kto dostał tę prestiżową nagrodę? 

Lewandowscy na prestiżowej gali!

Kylian Mbappé — najlepszy piłkarz roku

Zacznijmy od gwiazdy PSG, Kyliana Mbappé, który zgarnął tytuł najlepszego piłkarza roku. Francuski napastnik, znany z błyskawicznej prędkości i fenomenalnej skuteczności, w swoim przemówieniu podziękował drużynie i kibicom, nie szczędząc pochwał dla PSG, które określił mianem "najlepszej drużyny we Francji". 

Xabi Alonso — trener roku

W kategorii najlepszego trenera roku palmę pierwszeństwa otrzymał Xabi Alonso. Jego osiągnięcie z Bayerem Leverkusen, gdzie doprowadził drużynę do historycznego podwójnego triumfu w krajowych rozgrywkach, nie przeszło niezauważone. Co więcej, sezon bez porażki to wyczyn, który zapisze się złotymi zgłoskami w annałach klubu.

Harry Kane — król strzelców

Harry Kane, który obecnie reprezentuje barwy Bayernu Monachium, został nagrodzony tytułem top króla strzelców. Angielski napastnik, znany ze swojej precyzji i umiejętności wykańczania akcji, ponownie udowodnił, że jest jednym z najgroźniejszych strzelców w Europie.

Oceń ten artykuł 0 0