Lewandowscy zrobili sobie rodzinny portret. Już nie ukrywają twarzy swoich córek! [ZDJĘCIA]

Anna i Robert Lewandowscy przez długi czas nie chcieli ujawniać w mediach społecznościowych wizerunków swoich pociech. Najnowsze zdjęcie rodziny potwierdza, że trenerka i kapitan reprezentacji Polski w ostatnim czasie zmienili nieco swoje podejście do pokazywania córek.

Anna i Robert Lewandowscy – córki

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie tworzą zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Zajmują się nie tylko sportem, bo wspólnie rozszerzają też swoje biznesowe imperium. Dla Lewandowskich na pierwszym miejscu jednak zawsze jest rodzina. To ich córki – 5-letnia Klara i 2-letnia Laura – są dla nich najważniejsze.

Lewandowscy po raz pierwszy zostali rodzicami w maju 2017 roku. Kiedy na świat przyszła Klara, trenerka i piłkarz zdecydowali, że nie będą pokazywać w mediach społecznościowych jej twarzy. Podobnie było, gdy w maju 2020 roku urodziła się mała Laura. Z czasem jednak rodzice obu dziewczynek zaczęli coraz chętniej chwalić się pociechami w social mediach. Choć nadal unikają pokazywania ich buzi w pełnej okazałości, to nie jest już tajemnicą, jak wyglądają siostry Lewandowskie.

Anna Lewandowska pokazuje twarze córek

Anna Lewandowska na swoim obserwowanym przez już blisko 5 milionów internautów profilu na Instagramie regularnie dzieli się rodzinnymi kadrami i uchyla rąbka tajemnicy na temat tego, jak spędza czas z najbliższymi. Lewandowscy, odkąd przeprowadzili się do Barcelony, uwielbiają urządzać sobie z pociechami długie spacery po plaży.

Teraz „Lewa” zdecydowała się wrzucić do sieci wyjątkowe zdjęcie z mężem i dziećmi. Ania, Robert, Klara i Laura zrobili sobie wspólne selfie, na którym uwagę od razu przykuwają małe Lewandowskie. Trenerka, która niegdyś pokazywała wyłącznie plecy czy tyły głów córek, tym razem jedynie zasłoniła ich oczy naklejkami w kształcie okularów przeciwsłonecznych.

Love

– skwitowała krótko rodzinny portret mama Klary i Laury.

fot. Instagram/@annalewandowska

Oceń ten artykuł 1 13

Ogólna ocena Lewandowscy zrobili sobie rodzinny portret. Już nie ukrywają twarzy swoich córek! [ZDJĘCIA] to: 7% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.