Lewandowska na zdjęciu z córkami: "Chwila bezcenna" [FOTO]

Laura i Klara to córki Lewandowskich. Annie czasami zdarza się pokazywać na Instagramie kilka kadrów z rodzinnych wypadów. Internauci rozczulają się nad urodą dziewczynek, które są coraz większe!

Anna Lewandowska – córki

Nietrudno zauważyć, że Anna i Robert Lewandowscy cieszą się sporą popularnością nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Świadomi ogromnej sławy, bardzo długo strzegli prywatności i nie pozwalali fotoreporterom publikować zdjęć swoich córek. Czasami robią to jednak osobiście, zamieszczając w sieci urocze kadry z dziewczynkami. Starsza z nich to Klara – w maju skończy sześć lat. Laura jest młodsza i – również w maju – skończy trzy latka. W tym czasie najlepiej widać to, jak szybko dzieci dorastają. Spójrzcie tylko na nowe zdjęcia Laury i Klary!

Anna Lewandowska – Instagram

Anna Lewandowska podzieliła się na swoim Instagramie nowymi zdjęciami, na których zapozowała ze swoimi córkami. Oto, co napisała w opisie do posta z kilkoma kadrami:

Rodzinny czas. To najlepszy czas w tygodniu!

W galerii pojawiły się cztery zdjęcia, które przedstawiają Laurę, Klarę i ich mamę. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać – pojawiło się sporo zachwytów nad urodą dziewczynek:

Słodziaki
Świetne jesteście dziewczyny
Jesteście niesamowite

Internauci tłumnie zgadzają się z Lewandowską w kwestii rodzinnego czasu:

Bezcenne chwile
Rodzina najważniejsza
Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie

Anna Lewandowska z nagim biustem wśród skał. Tak odważnych zdjęć nie miała [FOTO]
Anna Lewandowska wróciła wspomnieniami do jednej ze swoich sesji. Trenerka opublikowała w mediach społecznościowych odważny kadr, na którym zaprezentowała nagie ciało. Zapozowała topless, odsłaniając więcej niż kiedykolwiek.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Lewandowska na zdjęciu z córkami: "Chwila bezcenna" [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.