hity na MAXXa
hity na MAXXa

Lewandowski w żałobie. Zamieścił czarno-białe zdjęcie

Robert Lewandowski podczas Euro 2024 otrzymał przykrą wiadomość o śmierci jednej z ważnych dla niego osób. Piłkarz opublikował w mediach społecznościowych pożegnalny wpis i zamieścił czarno-białe zdjęcie.

fot. East News
fot. East News

Robert Lewandowski w żałobie

Robert Lewandowski jest obecnie w Niemczech, gdzie rozgrywane jest Euro 2024. Piłkarz, ze względu na kontuzję, nie zagrał w pierwszym meczu reprezentacji Polski z Holandią. Na boisku pojawił się podczas niedawnego spotkania z Austrią, ale i to nie uchroniło polskiej drużyny przed drugą porażką. We wtorek Polacy zagrają na tych mistrzostwach po raz ostatni – z Francją. Póki co nie wiadomo, czy Lewandowski wejdzie na murawę.

W trakcie turnieju do Roberta Lewandowskiego dotarła smutna wiadomość o śmierci Thomasa Wilhelmiego, który przez długie lata związany był z Bayernem Monachium, niegdysiejszym klubem „Lewego”. Trener rehabilitacji i przygotowania fizycznego zmarł w wieku 57 lat po długiej chorobie, o czym poinformowano w sobotę 22 czerwca.

Lewandowski żegna trenera

Dzień później, w niedzielę, Robert opublikował na swoim obserwowanym przez ponad 35 milionów fanów z całego świata profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie z Wilhelmim. Nie ukrywa, że przedwczesne odejście trenera Bayernu Monachium niezwykle go dotknęła.

Spoczywaj w pokoju

– napisał.

Smutne wieści o śmierci trenera zbiegły się w czasie z ważnym nie tylko dla Lewandowskiego, ale i dla jego żony dniem. 22 czerwca para świętowała rocznicę ślubu. Minęło już 11 lat, odkąd w podwarszawskim Serocku powiedzieli sobie „tak”.

fot. Instagram/@_rl9

Oceń ten artykuł 0 0