Liam Szczęsny bawi się na boisku z tatą. Nagranie małego piłkarza podbija serca internautów! [WIDEO]

Ojciec polskiego reprezentanta Wojciech Szczęsnego również był piłkarzem. Aby więc kontynuować rodzinną tradycję, bramkarz stara się zarazić swojego syna Liama miłością do sportu. Czy mu się to udaje? To nagranie z Instagrama mówi samo za siebie!

Szczęśliwa trójka

Wojciech Szczęsny oraz jego żona - Marina Łuczenko-Szczęsna, od lat uchodzą za jedną z najlepiej udanych par show biznesu. Są ze sobą już prawie 10 lat! Piłkarz i piosenkarka pobrali się w 2016 roku, a na ich niezapomnianym weselu w Atenach wystąpił m.in. James Arthur. Zakochani w 2018 roku przywitali na świat swojego pierworodnego syna Liama. Małżeństwo bardzo chroni prywatność swojej pociechy i rzadko pokazują go w mediach społecznościowych. 

Dajcie sobie co poniektórzy spokój z pytaniami, dlaczego nie pokazuję twarzy mojego dziecka. Jeżeli komuś trzeba tłumaczyć dlaczego tego nie robię to nie ma sensu nawet wchodzić w dyskusję. Takiego wyboru dokonała większość mam które funkcjonują w świecie medialnym - argumentowała kiedyś Marina.

Nic więc dziwnego, że na zdjęciach Liam jest najczęściej tyłem do aparatu. Mimo to, zyskał już mnóstwo fanów w całym kraju. Ostatnio podbił serca Internautów nagraniem, na którym gra z tatą w golfa. Teraz kolejne rozczulające nagranie podbiło sieć!

Mały napastnik

Ojciec Szczęsnego również był bramkarzem. Dlatego, aby kontynuować tradycję, Wojtek od najmłodszych lat stara się zaszczepić w synu pasję do sportu. Liam chętnie towarzyszy mu na polu golfowym czy na boisku. Najwyraźniej maluchowi sprawia to dużo radości! W sobotę odbył się mecz pomiędzy klubem Juventus F.C (gdzie gra Wojtek) a AS Roma. Na trybunach była obecna oczywiście Marina razem z Liamem. Piosenkarka szybko pochwaliła się w swojej relacji na Instagramie zdjęciem męża i syna w klubowych koszulkach. Za to na oficjalnym  instagramowym profilu klubu Juventus pojawiło się nagranie, na którym widać jak po meczu Liam i Wojtek kopią razem piłkę.

[Wojciech] Szczęsny, który po meczu gra ze swoim synem Liamem. Jak bardzo słodcy są od 1 do 100? - czytamy pod postem.

Na ile ich oceniacie?

Wojciech Szczęsny pokazał twarz synka. "Prawdziwy słodziak"
Wojciech Szczęsny oraz jego partnerka Marina Łuczenko od lat dbają o prywatność i niechętnie pokazują twarz swojego dziecka. Jednako ostatnio piłkarzowi zdarzyła się wpadka i zdradził wizerunek syna. Jak zareagowała matka dziecka?

Wyjątkowy koniec roku u Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego. Para zbiera gratulacje!
Marina Łuczenko pochwaliła się na Instagramie wydarzeniem, które mocno wpłynie na jej dalsze życie! Chociaż żona Wojciecha Szczęsnego napisała raptem kilka słów, już to...

 

Oceń ten artykuł 0 0