Lopez i Affleck na rozdrożu? Szukają osobnych domów!

W ostatnich tygodniach świat show-biznesu żyje spekulacjami dotyczącymi jednej z najgorętszych par Hollywood — Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Doniesienia o możliwym rozpadzie ich małżeństwa wywołały burzę emocji wśród fanów i mediów. Czy to naprawdę koniec bajki, którą tak chętnie śledziliśmy?

Jennifer Lopez i Ben Affleck, fot. PAP/Abaca
Jennifer Lopez i Ben Affleck, fot. PAP/Abaca

54-letnia Jennifer Lopez i mający 51 lat Ben Affleck, wydawali się być parą, która pokonała wszystkie przeciwności, by ponownie być razem. Ich historia miłosna, która rozpoczęła się na początku lat 2000., a odrodziła się w 2021 roku, wydawała się niczym scenariusz hollywoodzkiego filmu. Jednak według źródeł zbliżonych do pary, ostatnie miesiące nie były dla nich łatwe. "Entertainment Tonight" donosi, że "żyją osobno", choć "do oficjalnego rozstania jeszcze nie doszło".

Nowe domy na horyzoncie: Lopez i Affleck szukają osobnych mieszkań

Sytuacja między Jennifer a Benem wydaje się być na tyle poważna, że para rozpoczęła poszukiwania nowych, oddzielnych domów. Lopez, znana z hitu "Jenny From the Block", rozpoczęła "oglądanie domów i szukanie własnego miejsca" – twierdzi źródło. Affleck, z kolei, od połowy maja miał przebywać w domu w Brentwood. Dodatkowo, w ostatnim czasie, para wystawiła na sprzedaż swoją wspólną posiadłość w Beverly Hills za około 60 milionów dolarów, co może sugerować przygotowania do nowego rozdziału w ich życiu.

Lopez w tych trudnych chwilach zdecydowała się nawet odwołać swoją trasę koncertową "This Is Me… Live | The Greatest Hits", by spędzić więcej czasu z rodziną i bliskimi przyjaciółmi.  

Spotkanie w Beverly Hills 

Mimo doniesień o separacji Affleck i Lopez spotkali się na około cztery godziny w swoim domu w Beverly Hills. Affleck dołączył do swojej żony na kolacji w niedzielę wieczorem – czy to znak, że para wciąż próbuje znaleźć wspólny język, czy jedynie załatwiają wspólne sprawy przed nieuchronnym rozstaniem?

Źródło: pagesix.com

Oceń ten artykuł 0 0