"Love Island 3". Kiedy wielki finał programu? Data i godzina emisji

Finał trzeciej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" zbliża się wielkimi krokami. Kiedy się odbędzie i kto powalczy o wygraną? W ostatecznej rozgrywce wezmą udział tylko trzy pary.

„Love Island 3”. Kiedy finał programu?

Z końcem lutego na antenie Polsatu zaczęto emitować nową edycję hitowego reality show „Love Island. Wyspa miłości”. To już trzeci sezon randkowego programu, który podbił serca widzów. Zwycięzcami dwóch poprzednich zostali kolejno Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak oraz Julia Nowakowska i Dominik Grot. Już niedługo poznamy ich następców. Kto wygra trzecią edycję „Love Island”?

Wielki finał randkowego hitu Polsatu zbliża się wielkimi krokami. Zwycięzców trzeciego sezonu „Love Island. Wyspa miłości” poznamy bowiem w drugą niedzielę kwietnia. Finałowy odcinek programu zostanie wyemitowany 11 kwietnia o godzinie 22.10. Wezmą w nim udział trzy pary. To, kto wygra „Love Island”, będzie zależało od widzów.

„Love Island 3”. Finaliści trzeciej edycji

„Love Island 3” dobiega końca. Obecnie trwa tydzień finałowy. Jednak nie wszystkim parom uda się go przetrwać. W środę z programem musiała pożegnać się pierwsza dwójka. Widzowie, oddając głosy w aplikacji mobilnej, wyeliminowali z „Love Island” Angelę i Arsena. Okazuje się, że cieszyli się oni najmniejszą sympatią oglądających.

W czwartkowym odcinku wyspę miłości opuści kolejny duet. Tym razem decyzja będzie należała do samych uczestników. Któraś z czterech pozostałych w „Love Island” par będzie musiała pożegnać się z marzeniami o wielkim finale i walce o nawet 100 tysięcy złotych. Kto to będzie? W grze pozostają: Caroline i Mateusz, Waleria i Piotrek, Stella i Piotr oraz Ania i Cezary.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Love Island 3". Kiedy wielki finał programu? Data i godzina emisji to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze