"Love Island 6". Widzowie zniesmaczeni zachowaniem uczestników show: "Ale fałszywi". Co im się nie spodobało?

Co przyniósł nowy odcinek programu: "Love Island. Wyspa miłości"? W drugiej odsłonie randkowego show widzowie byli m.in. świadkami dość zaskakujących rozmów. W komentarzach nie kryli, że nie spodziewali się takiego obrotu spraw!

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 6, odcinek 2. Co się wydarzyło?

Co wydarzyło się w 2. odcinku programu: „Love Island. Wyspa miłości”? Tym razem uczestnicy, którzy zamieszkali w hiszpańskiej willi, powitali nową Islanderkę – Weronikę. To właśnie ją wybrał Paweł, który – po tym, jak był o krok od opuszczenia show, został wysłany na „podwójną” randkę.

Następnie bohaterowie podejmowali rozmaite rozmowy i aktywności. Jak się okazało, niektórzy bardzo poważnie podeszli do „związków” tworzonych w programie: Kamil dość bacznie obserwował nie tylko relacje innych uczestników, ale też sam nie krył zdziwienia, gdy jego partnerka – Weronika – spędzała miło czas z Kubą. Zachowanie panów nie umknęło uwadze czujnych widzów, którzy chętnie komentują w sieci każdy nowy epizod „LI”. Tym razem w swoich wypowiedziach sporo miejsca poświęcili właśnie Islanderom, odnotowując, że w nowej edycji jak dotąd to mężczyźni chętniej oddają się rozmowom na temat innych uczestników…

Uczestnicy „Love Island 6” pod lupą widzów

Pod wpisami dotyczącymi wczorajszego odcinka „Love Island 6” pojawiło się sporo komentarzy na temat zachowania Jakuba oraz innych mieszkańców „Wyspy miłości”:

Ale fałszywi i obgadują wszystkich jak leci, gorzej niż baby.

W tym sezonie chyba faceci będą robić większe dramy jak dziewczyny.

Panowie bardziej nawijają i obgadują niż kobiety, ten z brodą zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadał (…).

Mówi się, że plotkowanie to domena kobiet, jak widać nic bardziej mylnego!

Nowy sezon „Love Island” dopiero nabiera tempa! Nowe odcinki programu prowadzonego przez Karolinę Gilon można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat.

"Love Island 6" z "fatalnym początkiem"? Gorąco w komentarzach po emisji pierwszego odcinka show!
"Love Island. Wyspa miłości" znów w TV! W poniedziałek widzowie mogli zobaczyć pierwszy odcinek 6. sezonu, a swoimi opiniami chętnie dzielili się w mediach społecznościowych. To właśnie tam...

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze