Luna oficjalnie zabrała głos w sprawie Eurowizji. Czy choroba jej przeszkodzi?

Co z eurowizyjnym występem Luny? Artystka w zeszłym tygodniu poinformowała o odwołaniu dwóch występów na koncertach promocyjnych. Czy wróci do formy przed konkursem? Właśnie przekazała nowe informacje.

fot. East News
fot. East News

Luna straciła głos

Harmonogram Luny przed Eurowizją był mocno napięty – artystka zdecydowała się wziąć udział w tzw. pre-parties, aby dać się lepiej poznać publiczności. To oczywiście dobra decyzja, dzięki której nasza reprezentantka miała okazję nieco się wypromować. Wystąpiła w Madrycie, Barcelonie i Londynie. Niestety w dzień wykonania "The Tower" w stolicy Wielkiej Brytanii, Luna zaczęła mieć problemy zdrowotne. W wywiadzie dla wiwibloggs wyznała, że straciła głos przez klimatyzację. Artystka kilka dni później poinformowała, że musi odwołać zaplanowane wcześniej koncerty w Amsterdamie i Sztokholmie:

Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Bardzo chciałam was zobaczyć, bo muzyka i spotkania z wami są niezwykle uzdrawiające, ale niestety muszę najpierw wyleczyć swój głos. Jak słyszycie… Jest mi bardzo, bardzo przykro. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Moje serce jest z wami. Liczę, że będę mogła przyjechać i zobaczyć Amsterdam oraz Sztokholm tak szybko, jak to możliwe.

Czy Luna wyzdrowieje do występu w Konkursie Piosenki Eurowizji? Artystka zwróciła się do fanów na Instagramie.

Eurowizja. Czy Luna wyzdrowieje?

Choroba Luny zaniepokoiła fanów, którzy zaczęli się obawiać o to, czy reprezentantka Polski wyzdrowieje do oficjalnego konkursu i będzie mogła stanąć na scenie w pełni swoich możliwości. Artystka na swoim Instagramie zorganizowała Q&A, gdzie internauci mogli zadawać jej pytania. Pierwsze z nich dotyczyły oczywiście tego, czy stan wokalistki się poprawia. Luna odpowiedziała wprost:

Czuję się trochę lepiej, dziękuję wam bardzo za wsparcie i troskę.

W odpowiedzi na kolejne pytanie o stan zdrowia, artystka zamieściła krótkie nagranie swojego wciąż osłabionego głosu i optymistycznie napisała:

Mój głos się poprawia.

Reprezentantka Polski ma jeszcze czas na to, by powrócić do formy – wystąpi w pierwszym półfinale Konkursu Piosenki Eurowizji 7 maja. Na scenie zaśpiewa jako szósta z kolei.

fot. Luna/Insta Stories

Elżbieta Zapendowska bezlitosna dla Luny. Ocena specjalistki jest miażdżąca
Elżbieta Zapendowska zabrała głos w sprawie kontrowersji, jakie wywołał ostatni przedeurowizyjny występ Luny. Ekspertka od emisji głosu była dla reprezentantki Polski bardzo surowa. "Myślę, że tutaj w grę nie wchodziła choroba, a jednak brak...

Oceń ten artykuł 0 0