Luna pojedzie na Eurowizję. TVP komentuje: "Wysokie miejsce"

Już w maju Luna wystąpi na eurowizyjnej scenie jako reprezentantka Polski. Teraz na Instagramie TVP ukazał się post zapowiadający konkurs. Napisano, że artystce wróży się ogromny sukces!

fot. AKPA
fot. AKPA

Luna wystąpi na Eurowizji

19 lutego dowiedzieliśmy się, że werdyktem pięcioosobowej komisji to Luna będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji. 25-latka z utworem "The Tower" pokonała swoim rywali, a z Justyną Steczkowską wygrała zaledwie jednym punktem. Piosenka była już wcześniej publikowana w sieci, ale to dzięki oficjalnemu ogłoszeniu trafiła ona do szerszej publiczności, w tym do zagranicznych komentatorów Konkursu Eurowizji. Luna spotkała się z pozytywnym odbiorem, a jej propozycja opisywana jest jako przyjemna dla ucha i taneczna. Reprezentantka Polski wystąpi w pierwszym półfinale, który odbędzie się 7 maja. Wtedy dowiemy się też, czy "The Tower" wybrzmi w finale 11 maja.

TVP wróży sukces Lunie

Na oficjalnym koncie TVP na Instagramie pojawił się post zapowiadający tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Telewizja Polska wiąże z Luną wielkie nadzieje. W krótkiej notce napisano:

Luna jest wielką fanką astrologii. Jesteśmy przekonani, że w gwiazdach jest zapisane jej wysokie miejsce w tegorocznym konkursie Eurowizji.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani życzą Lunie powodzenia i już nie mogą doczekać się jej majowego występu:

Trzymam kciuki za naszą reprezentantkę
Na pewno to wygramy
Powodzenia Luna!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Luna pojedzie na Eurowizję. TVP komentuje: "Wysokie miejsce" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.