Luna wyjawiła, co łączy ją z Jannem. Chodzi o przeszłość

Już za niecały miesiąc obejrzymy występ Luny na Eurowizji. Artystka w zorganizowanym na Instagramie Q&A potwierdziła, że choroba powoli ustępuje. Jeden z fanów zapytał ją jednak o to, czy zna się z Jannem. Artystka wyjawiła niezwykłą prawdę!

fot. East News
fot. East News

Co łączy Lunę i Janna?

Luna zorganizowała na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi dla swoich obserwujących. To właśnie przy tej okazji wyznała, że czuje się coraz lepiej – nie jest tajemnicą, że w ostatnich tygodniach wokalistka ma poważne problemy z głosem, przez które odwołała promocyjne koncerty przed Eurowizją. To jednak niejedyne nowe wieści w sprawie artystki – jeden z fanów zapytał ją o to, czy zna się z Jannem, który w zeszłym roku z utworem "Gladiator" zajął drugie miejsce w krajowych preselekcjach. Odpowiedź Luny może zaskakiwać – okazuje się, że ich drogi przecięły się już w dzieciństwie:

Poznałam Janna w Operze Narodowej, gdzie śpiewaliśmy razem jako dzieci.

Eurowizja 2024. Kiedy występ Luny?

Do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji został już niespełna miesiąc. Występ reprezentantki Polski zobaczymy 7 maja – na scenie zaśpiewa jako szósta z kolei. To właśnie wtedy dowiemy się też, czy Luna awansuje do finałowego koncertu w sobotę 11 maja. A co na ten temat sądzą bukmacherzy? Ich zdaniem "The Tower" ma duże szanse, aby wyjść z półfinału – obecnie Polska zajmuje siódme na dziesięć miejsc typowanych do zakwalifikowanie się do finału Eurowizji. 

Eurowizja. Już wiadomo, kim jest ojciec Luny. Jego firmę zna cała Polska
Po tym, jak Luna została wybrana reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji, zaroiło się od spekulacji dotyczących rodziny piosenkarki. Teraz nie ma już wątpliwości, kto jest jej ojcem. "Myślę, że nie ma to większego znaczenia" -...

Oceń ten artykuł 0 0