Maciej Dowbor i "nadprzyrodzone zjawisko" w pociągu. "Ale że jak to?" [WIDEO]

Na Instagramie Macieja Dowbora pojawiło się dość ciekawe nagranie. Dziennikarz zaobserwował w pociągu "nadprzyrodzone zjawisko". Postanowił podzielić się nim z internautami i zapytać ich o wyjaśnienie. O co chodzi?

Maciej Dowbor i "nadprzyrodzone zjawisko"

Maciej Dowbor podróżował pociągiem w stronę Poznania. Podczas postoju na jednej ze stacji doszło jednak do nietypowego zdarzenia, które prezenter postanowił uwiecznić na nagraniu telefonem. Wideo przedstawia monitor, który z reguły zawieszony jest w widocznym miejscu w pociągu i przekazuje pasażerom ważne informacje – godzinę, szacowany czas przyjazdu do kolejnej stacji i kilku kolejnych, a także ich nazwy. Oprócz tego widoczna jest też temperatura i aktualna prędkość, z jaką porusza się pociąg. To właśnie w ta ostatnia kwestia zwróciła uwagę Macieja Dowbora. Pomimo postoju monitor wskazywał, że pojazd osiąga między 4 a 8 kilometrów na godzinę. Prezenter żartobliwie zapytał swoich obserwujących:

Czy ktoś umie wyjaśnić to nadprzyrodzone zjawisko?

Internauci zrozumieli absurdalną sytuację i podzielili się swoimi pomysłami:

Ten pociąg po prostu tak szybko stoi
To prędkość wiatru napierającego na pociąg
A to nie o to chodzi, że źle widzisz, bo nie masz okularów?

Kariera Macieja Dowbora

Maciej Dowbor to polski dziennikarz i prezenter telewizyjny. Jego kariera medialna rozpoczęła się od roli wydawcy i prowadzącego serwis w radiowej Trójce (1999-2001). Z kolei później pracował w Grupie TVN jako redaktor sportowy, a oglądać można go było w sportowym wydaniu "Faktów". W 2005 roku zawiązał współpracę z Polsatem i w ten sposób od 2014 roku współprowadzi popularny program "Twoja twarz brzmi znajomo".

Afera z Dowborem i Rockiem w "TTBZ"? "Może jednak zrezygnuj i zostań w tym radiu" [WIDEO]
Maciej Rock zastąpi Piotra Gąsowskiego w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Po tym, jak Polsat ogłosił nazwisko nowego prowadzącego, wielu zaczęło zastanawiać się, jaki duet stworzy on z Maciejem Dowborem. Czy pogłoski o tym, że...

Oceń ten artykuł 0 0