Maciej Dowbor przeszedł radykalną metamorfozę. Długie włosy i broda to już przeszłość! [WIDEO]

Maciej Dowbor podjął odważną decyzję. Prezenter postanowił w końcu ściąć swoje długie włosy i pozbyć się bujnego zarostu. Jego metamorfoza zachwyciła internautów. Są zgodni, że po wizycie w salonie fryzjerskim jakby ubyło mu lat.

Maciej Dowbor zdecydował się na radykalne zmiany

Maciej Dowbor mocno zaskoczył swoich fanów, gdy w poniedziałek za pośrednictwem Instagrama podzielił się z nimi zdjęciem z salonu fryzjerskiego. Prezenter telewizyjny i radiowy postanowił dać znać 220 tysiącom osób, które go obserwują, że planuje zmienić fryzurę.

Coś tu się szykuje. To jak ciąć? Krótko czy długo? Czy będę odważny?

– napisał na swoim instagramowym profilu.

Niedługo później gospodarz programu „Twoja twarz brzmi znajomo” pochwalił się wszystkim efektami swojej metamorfozy. Zmiany okazały się naprawdę radykalne. 42-latek, który wcześniej przez wiele miesięcy zapuszczał włosy i zarost, zdecydował się na ostre cięcie. Dowbor postanowił pożegnać się ze swoimi długimi pasmami i bujną brodą, do czego był zresztą nakłaniany przez fanów już od dłuższego czasu.

Koniec z długimi włosami. Ale siwizna pozostała, żeby nie było

– podsumował.

Maciej Dowbor pożegnał długie włosy i bujny zarost

Radykalna metamorfoza Macieja Dowbora nie przeszła bez echa. Kiedy prezenter zaprezentował się wszystkim mocno odmieniony, zasypała go istna lawina komentarzy. Internauci byli zgodni: obcięcie włosów i zdecydowane skrócenie zarostu sprawiły, że 42-latkowi jakby ubyło lat.

Milion razy lepiej! 20 lat młodziej

Bardzo pozytywna zmiana

Młody chłopak teraz. Normalnie dwudziestka!

Od razu 10 lat młodziej, Maciek. Super teraz wyglądasz

Zdecydowanie zmiana na lepsze

Dobra decyzja!

– komentują fani.

Komplementów nie szczędzili Maćkowi także koledzy z branży. Oni również przyjęli przemianę prowadzącego „Twoja twarz brzmi znajomo” bardzo ciepło.

Ciacho

– oceniła Dorota Gardias.

No wreszcie! Jak człowiek

– napisał z satysfakcją Cezary Pazura.

Mega męsko w takich włosach

– dorzuciła Paulina Krupińska.

Oceń ten artykuł 14 1

Ogólna ocena Maciej Dowbor przeszedł radykalną metamorfozę. Długie włosy i broda to już przeszłość! [WIDEO] to: 93% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.
Komentarze