Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaskoczyli zmianą. Teraz oficjalnie tak się nazywają

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli nieoczekiwaną decyzję, która może być zaskoczeniem nawet dla ich najwierniejszych fanów. Już oficjalnie się tak nazywają.

Zmiany u Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili swój związek w październiku 2022 roku. Oboje wcześniej byli w zakończonych rozwodami małżeństwach. Aktorka serialu „M jak miłość” przez kilkanaście lat była żoną tancerza Marcina Hakiela, z którym ma dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenę. Dziennikarz natomiast blisko ćwierć wieku spędził u boku Pauliny Smaszcz. Razem doczekali dwóch synów: Franciszka i Juliana. Ten pierwszy niedawno powitał na świecie swoje pierwsze dziecko, a Maciej i jego była żona zostali dziadkami.

Cichopek i Kurzajewski mają za sobą spore zawirowania w życiu zawodowym, z których jednak udało im się wyjść obronną ręką. Po tym, jak w styczniu musieli pożegnać się z prowadzeniem „Pytania na śniadanie”, postanowili wystartować z własnym projektem medialnym. Ich wspólny podcast „Serio?”, który doczekał się dotąd trzech odcinków, został ciepło przyjęty przez fanów.

Cichopek i Kurzajewski oficjalnie się tak nazywają

Kasia i Maciej, poza tworzeniem wspólnej audycji, regularnie nagrywają też razem krótkie filmiki, które publikują na Instagramie. To, jak nazwali swoją serię, może być sporym zaskoczeniem, bo do niedawna żartobliwie nazywana „Kurzopkami” para zaczęła przedstawiać się tak oficjalnie. Ostatnio zaprezentowali fanom przepis na wianek z gruszką i serem brie à la Kurzopki.

Jak przyrządzić takie danie „à la Kurzopki”? Nie będzie to skomplikowane. Do przygotowania potrzebne są: ciasto francuskie, musztarda francuska, gruszki, ser brie, konfitura figowa, rozmaryn, jajka i sól gruboziarnista. Po połączeniu wszystkich składników zgodnie z instrukcjami Kasi i Maćka należy nagrzać piekarnik do 190 stopni Celsjusza i piec 15-20 minut.

Oceń ten artykuł 0 0