hity na MAXXa
hity na MAXXa

Maciej Kurzajewski przekazał takie wieści. Nie żartował! "To nie prima aprilis" [FOTO]

Maciej Kurzajewski podzielił się z fanami świetną wiadomością. Za chwilę potwierdził, że wcale nie żartował: "to nie był prima aprilis". Jest czego gratulować!

Święta Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Aktorka i dziennikarz, którzy potwierdzili łączącą ich romantyczną relację w październiku 2022 roku, niedawno musieli pożegnać się z pracą w „Pytaniu na śniadanie”. Nie rozpaczali jednak zanadto z tego powodu – wkrótce wystartowali z własnym medialnym projektem. Cichopek i Kurzajewski prowadzą obecnie wspólny podcast zatytułowany „Serio?”. Dotąd ukazały się dwa ciepło przyjęte przez fanów odcinki.

Minione święta były dla Kasi i Macieja okazją, by w końcu odpocząć po tygodniach intensywnej pracy. Jak zwykle postawili na aktywny wypoczynek. W Wielką Sobotę dziennikarz z samego rana ruszył na 10-kilometrowy bieg, potem razem z Kasią wybrali się na spacer. Towarzyszył im owczarek niemiecki imieniem Bono.

Maciej Kurzajewski chwali się sukcesem

Także Poniedziałek Wielkanocny był u Macieja Kurzajewskiego niezwykle aktywny. Ostatniego dnia świąt dziennikarz ruszył na rowerową wycieczkę. Imponujący dystans 50 kilometrów pokonał w niewiele ponad dwie godziny. Wszystkim podzielił się na swoim instagramowym profilu, fani natomiast pospieszyli z gratulacjami. Na wielu tak imponujące osiągnięcie zrobiło wrażenie.

Dziennikarz swoją poniedziałkową podróżą pochwalił się również w relacji na Instagramie. Tam – na dowód, że jego wycieczka to nie primaaprilisowy dowcip – opublikował też krótkie nagranie z trasy.

To nie był prima aprilis

– potwierdził.

fot. Instagram/@maciejkurzajewski

Oceń ten artykuł 6 5

Ogólna ocena Maciej Kurzajewski przekazał takie wieści. Nie żartował! "To nie prima aprilis" [FOTO] to: 54% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.