Maciej Musiał już tak nie wygląda. Gwiazdor "Rodzinki.pl" przeszedł metamorfozę

Maciej Musiał zmienia wizerunek? Aktor zaskoczył fanów odmienionym wyglądem. Niektórzy na najnowszym zdjęciu go nie poznali!

Maciej Musiał w serialu „Rodzinka.pl”

Maciej Musiał zaczął pojawiać się na ekranie już jako mały chłopiec. Stał się rozpoznawalny dzięki roli w serialu „Ojciec Mateusz”, jednak prawdziwą gwiazdę uczyniła z niego „Rodzinka.pl”. W produkcji opowiadającej o losach rodziny Boskich wcielał się w postać Tomka, najstarszego syna granego przez Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka małżeństwa. Występując w „Rodzince.pl”, dojrzewał na oczach widzów, przemieniając się z nastolatka w dorosłego mężczyznę.

26-letni aktor, którego telewidzowie znają również jako prowadzącego „The Voice of Poland”, nie przestaje się rozwijać i wciąż występuje w kolejnych produkcjach. Ostatnio było o nim głośno za sprawą jego występu w serialu Netflixa „Wiedźmin” z Henrym Cavillem w tytułowej roli.

Maciej Musiał przeszedł metamorfozę

Maciej Musiał zdecydował się na zmiany w wyglądzie? Najnowsze zdjęcia 26-latka zaskoczyły jego fanów do tego stopnia, że niektórzy w pierwszej chwili go nie poznali. Pozując przed obiektywem aparatu w towarzystwie rapera Bedoesa, zaprezentował odmieniony wizerunek. Wygląda na to, że gwiazdor „Rodzinki.pl” postanowił ściąć swoje długie włosy, które kiedyś były jego znakiem rozpoznawczym. Na zdjęciu uwagę zwraca też oryginalny strój aktora. Fani zastanawiają się, co kryje się za niecodzienną fotografią. Niektórzy obstawiają, że może chodzić o nowy teledysk.

Oceń ten artykuł 65 94

Ogólna ocena Maciej Musiał już tak nie wygląda. Gwiazdor "Rodzinki.pl" przeszedł metamorfozę to: 40% / 100%, uzyskana z: 159 głosów.