Maciej Musiałowski nie dotrzymał terminu. Fani rozczarowani: "Czekam już od godziny"

Maciej Musiałowski brał udział w tegorocznych preselekcjach, które miały wyłonić reprezentanta na Eurowizję. Muzyczna propozycja aktora nosiła tytuł "Znak". Musiałowski informował publicznie, że premiera piosenki w Internecie będzie miała miejsce 22 lutego, jednak przez cały dzień nic nie zostało udostępnione. Artysta odniósł się do zamieszania.

Maciej Musiałowski – Eurowizja 

Maciej Musiałowski był jedną z osób, które walczyły o reprezentowanie naszego kraju podczas zbliżającej się Eurowizji. Mężczyzna na tę okazję przygotował utwór „Znak”, którego fragment opublikował w mediach społecznościowych 13 lutego. Oficjalna premiera zapowiedziana była na 22 lutego. Oczekiwania wobec jego propozycji były spore – z rankingu opublikowanego przez TVP wiemy, że jedna z ekspertek, która brała udział w wewnętrznych preselekcjach – Kasia Moś – oceniła „Znak” na maksymalną liczbę punktów. 

Premiera "Znaku" odwołana

22 lutego fani czekali pełną wersję utworu, jednak ta nie pojawiła się w sieci. Na Instagramie Musiałowskiego pojawiły się komentarze od wyczekujących premiery internautów:

Ja się pytam, kiedy ta premiera…
Kiedy ta premiera?
Non stop szukam, zerkam. Czeeeekam!
Też się chciało wstać i posłuchać, a tu klops – pisali.

Musiałowski odniósł się do sprawy i zamieścił krótkie wyjaśnienie na instagramowej relacji. Na początku podziękował fanom za wsparcie i skierował kilka słów do Luny:

Bardzo ciężko pracowaliśmy z całą ekipą nad klipem. […] Jak wiecie, nie wybieramy się w tym roku na Eurwizję i chcę Wam z całego serca podziękować za wasze wiadomości i komentarze. […] Luno, dopingujemy Cię wszyscy z całego serca.

Mężczyzna oznajmił, że z powodu problemów technicznych premiera musiała zostać przesunięta. Finalnie pełną wersję piosenki mamy otrzymać za tydzień.

Kochani, praca była tak szalona, że być może kiedyś opowiem, co się wydarzyło przez ostatnie 3 tygodnie. Ze względów technicznych dzisiejsza premiera na Spotify i Youtubie została przełożona o 7 dni.

Aktor obiecał, że za niedługo pokaże fanom materiały zza kulis kręcenia teledysku.

 

Kto pojedzie na Eurowizję?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, kto pojedzie do Malmö, aby reprezentować nasz kraj podczas tegorocznej edycji konkursu. W preselekcjach zdecydowano, że na 68. Konkurs Piosenki Eurowizji pojedzie Luna z piosenką „The Tower”. Decyzja została podjęta w trakcie wewnętrznych preselekcji, a wyniki ogłoszono 19 lutego w "Pytaniu na śniadanie'". 

Oceń ten artykuł 0 1