Madonna obnażyła ciało "szamocząc się" w pościeli... Skandalistka nigdy nie śpi! [18+]

Oto jak Madonna kusi w sieci! Wokalistka pomimo 63-lat nieustannie zachwyca pozbawioną zmarszczek twarzą, smukłą sylwetką - godną niejednej nastolatki - i wydatnym biustem... Madonna stale szokuje, tym razem nie jest inaczej. Amerykańska gwiazda bez skrępowania eksponuje niemal nagusieńkie ciało. Jednakże przy okazji owej sesji zdjęciowej, zdecydowała się także na bardzo osobiste wyznanie...

Artystka na krawędzi dobrego smaku? 

Madonna jest aktywna w sieci. Często dzieli się w Internecie osobistymi przeżyciami i własnymi, niekiedy wyzywającymi zdjęciami. Niedawno Królowa Muzyki Pop zamieściła na Instagramie gorące kadry prosto z łóżka. Zdjęcia przedstawiają roznegliżowaną artystkę w kabaretkach z obnażonym biustem, który zakrywa cenzurujące go serduszko. Należy podkreślić, że najpierw wokalistka opublikowała zdjęcia, na których jej wdzięki nie były przysłonięte żadną grafiką. Po kilku godzinach Madonna podmieniła szokujące ujęcia na bardziej „dyskretne”-ocenzurowane

Oświadczenie Madonny…

Wraz z nowymi zdjęciami pojawiło się oświadczenie Madonny, w którym artystka wyjaśnia, że wcześniej zamieszczone kadry zostały skrytykowane przez jej menadżera, który nie obsługuje tego konta na Instagramie. Kierownictwo wizerunkowe Królowej Muzyki Pop nie zgodziło się na tego typu kadry. Bowiem ujęcia odsłaniały zbyt wiele. Jednocześnie, Madonna wyraża swoje ubolewanie nad faktem, że kobiece ciało wciąż jest postrzegane jako obiekt seksualny. Artystka otwarcie sprzeciwia się takiemu podejściu. Zwraca również uwagę, że od ponad czterech dekad jest świadkiem cenzurowania, seksizmu i mizoginii, szerzących się w kulturze.

Jak Madonna stała się Królową?

W zasadzie, nikomu nie trzeba przedstawiać Madonny. Jest znaną na całym świecie
amerykańską piosenkarką, autorką tekstów i skandalistką, określaną mianem Królowej
Muzyki Pop
. Prawdziwe imię i nazwisko artystki, to Madonna Louise Ciccone. Zyskała
popularność w latach 80. XX wieku jako dwudziestopięcioletnia wokalistka. Jej największe hity, to min.: „Material Girl” i „Like a Virgin” (1984 rok), „La Isla Bonita” (1986 rok), „Vogue” (1990 rok) oraz „Hung Up” (2005 rok).

Związek Madonny z 27-letnim partnerem

Madonna uwielbia wywoływać sensację. Zaskakuje nie tylko na scenie i w mediach społecznościowych, ale również szokuje opinię publiczną swoim życiem prywatnym. W 2019 roku związała się z młodym artystą Ahlamalikiem Williamsem. Madonnę i jej partnera dzieli 36 lat różnicy. Ta wiadomość zbulwersowała wielu internautów. Mimo to wokalistka nieustannie chwali się dużo młodszym ukochanym.

Czytaj też:

Owczarek niemiecki „wygryzł” Madonnę. Pies sprzedał dom gwiazdy! Jak to możliwe?!
Wydaje się to nieprawdopodobne, a jednak. Pies sprzedał posiadłość należącą do piosenkarki Madonny. Zwierzak jest właścicielem ogromnego majątku. Jak znalazł się w jego łapkach? 
Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze