Madox był gwiazdą drugiej edycji "Mam talent". Kontrowersyjny wokalista wygląda dziś zupełnie inaczej

W drugiej edycji "Mam talent" pojawił się Madox, który już od samego początku zrobił na widzach i jurorach ogromne wrażenie. Uwagę zwracał nie tylko jego głos, ale i androgyniczny typ urody. Dzisiaj wokalista nie przypomina siebie z tamtych czasów.

fot. East News
fot. East News

Madox w "Mam talent"

Madox, czyli Marcin Majewski, przyszedł na casting do drugiej edycji "Mam talent" w 2009 roku. Od samego początku przykuwał uwagę – dysponował dość charakterystycznym typem wysokiego głosu, a także wyróżniał się androgyniczną urodą. Odważne stylizacje i makijaż sprawiły, że mężczyzna cieszył się zainteresowaniem mediów i wdarł się do świata show-biznesu. Przygodę z talent show zakończył na etapie półfinałów, jednak nie porzucił działalności muzycznej. W 2011 roku wydał album „La révolution sexuelle", którą promowały single "High On You" czy "On and On". Miał okazję promować się też w programach telewizyjnych – pojawił się w "Project Runway Polska", a w "Śpiewajmy razem. All Together Now" był jurorem. W 2012 roku wystąpił jako support przed koncertem Roxette w Ergo Arenie.

Jak zmienił się Madox?

Mimo zakończenia przygody z "Mam talent" na etapie półfinałów, Madox na dobre zajął się tworzeniem muzyki. Po debiutanckiej płycie w 2011 roku wydawał single i realizował teledyski. Próbował też sił w polskich preselekcjach do Eurowizji z utworem "écho". 26 maja na swoim Instagramie opublikował nagranie, na którym wykonuje przebój Violetty Villas "List do matki". W komentarzach widać, że Madox nadal cieszy się wsparciem fanów, którzy na bieżąco śledzą jego karierę i czekają na kolejne nowości.

Nie da się ukryć, że od czasów "Mam talent", Madox przeszedł ogromną metamorfozę. W oczy rzucają się na pewno znacznie krótsze włosy. Zmiana na plus?

Oceń ten artykuł 0 0