Maffashion topless. Gorący kadr Julii Kuczyńskiej to hit!

Julia Kuczyńska wie, jak rozgrzać internautów do czerwoności! Blogerka modowa - znana bardziej jako Maffashion - postanowiła wrzucić do swojej instagramowej galerii odważne zdjęcie, na którym pozuje topless. Na odpowiedzi ze strony jej obserwatorów nie trzeba było długo czekać!

Julia Kuczyńska bez stanika

Julia Kuczyńska to blogerka modowa, a także prężnie działająca bizneswoman; Maffashion jest bowiem mocno związana m.in. z marką Eppram, o której często wspomina w swoich postach. Oprócz tego „Maff” sporo miejsca poświęca również na prezentację rozmaitych stylizacji, za każdym razem zbierając mnóstwo pochwał od internautów. Niedawno do internetowej galerii ukochanej Sebastiana Fabijańskiego i mamy małego Bastiana trafił odważny kadr, na którym Kuczyńska pozuje topless. Uwagę zwracają również odsłonięte tatuaże oraz białe buty na wysokiej platformie. Efekt? Oczywiście powalający!

Internauci komentują: „Hot!”

Julia Kuczyńska w niezwykle zmysłowym wydaniu wywarła ogromne wrażenie na użytkownikach sieci, czego dowodem mogą być pozostawione przez nich komentarze:

Wyglądasz tak pięknie,

Hot!

Wow, petarda,

Cudowna,

Ale sztos!

Aktywność Maffashion w mediach społecznościowych cieszy się sporym zainteresowaniem wśród internautów – Instagram blogerki śledzi już 1,4 mln użytkowników! Sama „Maff” publikuje na swoim koncie rozmaite treści, nierzadko poruszając tematy dotyczące m.in. samoakceptacji. Obserwujecie aktywność Julii Kuczyńskiej w Internecie?

Maffashion bez skrępowania odsłoniła brzuch osiem miesięcy po porodzie. Niczego nie ukryła! "Dziękuję, że pokazujesz prawdziwe zdjęcia" - komentują internauci
Maffashion, która od kilku miesięcy spełnia się w roli mamy, opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia. Na wspomnianych ujęciach blogerka modowa zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju, przy...

Oceń ten artykuł 8 9

Ogólna ocena Maffashion topless. Gorący kadr Julii Kuczyńskiej to hit! to: 47% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.
Komentarze