Magazyn "People” wybrał „Najseksowniejszego żyjącego mężczyznę” roku 2021. Został nim znany aktor

Wybrano najseksowniejszego mężczyznę 2021. Magazyn „People” przyznał ten tytuł znanemu aktorowi. W tym roku otrzymał do Chris Evans.

Mamy zwycięzcę

Chris Evans został uznany za "Najseksowniejszego żyjącego mężczyznę" 2021 roku, tytuł ten, co roku przyznawany jest przez magazyn "People”. Ponoć aktor miał dostać tę "nagrodę” już rok temu. Jakie cechy są brane pod uwagę, jeśli chodzi o wybór najseksowniejszego mężczyzny świata? Nie wystarczy tylko świetny wygląd.

Na ekranie

W poprzednich latach tytuł ten otrzymali na przykład: Adam Levine z Maroon 5, Chris Hemsworth (dla wielu Thor z filmów Marvela) i legenda piłki nożnej David Beckham. Tegoroczny zwycięzca Chris Evans jest znanym i cenionym aktorem. Wśród jego długiej filmografii znajdziemy tytuły takie, jak: "Snowpiercer: Arka przyszłości", "Królowie ulicy", "Push", "Na noże", "Fantastyczna Czwórka". Prawdopodobnie najbardziej zanany jest z roli Kapitania Ameryki w serii "Avengers" i filmach solowych. W 2018 zaczął występować na Broadwayu.

Spóźniony prezent

Aktor urodził się w Bostonie. Ma włoskie i irlandzkie korzenie. Brązowowłosy i granatowooki Evans skończył 40 lat. Ponoć nie otrzymał tytułu w zeszłym roku, ponieważ przez przypadek pokazał w relacji na Instagramie swoje nagie zdjęcia. Wybuchła z tego powodu wielka afera.

Kto może wygrać?

Tytuł "Najseksowniejszego żyjącego mężczyzny" magazyn "People" przyznaje od 1985 roku. Jego pierwszym zdobywcą był Mel Gibson. Zwycięzca wybierany jest na podstawie wyglądu, ale i charakteru. Pod uwagę bierze się między innymi działalność dobroczynną czy wpływ na świat. Czterech mężczyzn otrzymało ten tytuł dwukrotnie, chodzi tu o: Brada Pitta, George`a Clooneya, Johnny`ego Deppa i Richarda Gere`a.

Bożyszcze Hollywood przybrało na wadze! Dlaczego Leonardo DiCaprio tak dramatycznie wygląda?
Jego nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym aktorem! Czarujący, przystojny i wytworny – z reguły, właśnie w ten sposób jest kojarzony z kultowych filmów. Ale latka lecą i z upływem czasu...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze