Magda Gessler chwali się wnukami. "Najcenniejszy dar" [FOTO]

Magda Gessler po raz kolejny podzieliła się na Instagramie swoją radością. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" ma od jakiegoś czasu okazję spełniać się jako babcia. Chętnie chwali się swoimi wnukami na Instagramie.

Magda Gessler ma troje wnucząt

Rodzina Magdy Gessler w tym roku powiększyła się. To wszystko za sprawą jej syna, Tadeusza Mullera. Razem z Małgorzatą Downar doczekał się dziecka – 9 lipca na świat przyszedł mały Antoni. Posiadanie wnucząt zawsze było największym marzeniem restauratorki, jednak nie mówiła o tym głośno:

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały.

Lara Gessler urodziła pierwsze dziecko w 2020 roku. Była to dziewczynka, której dała na imię Nena. W ubiegłym roku córka restauratorki urodziła drugą pociechę, tym razem chłopczyka, który otrzymał imię Bernard.

Syn Magdy, Tadeusz Muller, został ojcem w tym roku. 9 lipca na świat przyszedł Antoni. Restauratorka chętnie chwali się swoją rodziną na Instagramie. W ostatnich dniach udostępniła zdjęcie Neny i małego Antoniego. Pod fotografią dziewczynki napisała:

Magia Neny. Zaczarowała mnie

Pod kadrem z małym Antonim skomentowała:

Chłopaki... nie płaczą

Pod obiema fotografiami nie zabrakło komentarzy internautów:

Najcenniejszy dar
Sama radość
Piękne

Trwają "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler ma teraz sporo na głowie. Trwa kolejny sezon "Kuchennych rewolucji", a widzowie TVN co tydzień mogą oglądać metamorfozy restauracji w całej Polsce. Najczęściej lokalom udaje się stanąć na nogi, mimo ciężkich przepraw z kuchnią i wystrojem miejsca. Zdarza się jednak, że mimo szczerych chęci królowej TVN, rewolucja nie może zostać uznana za udaną. Tak było chociażby w tym przypadku:

Najnowsze "Kuchenne rewolucje" nieudane. Magda Gessler: "Tragedia, naprawdę"
Najnowszy odcinek "Kuchennych rewolucji" nie doczekał się szczęśliwego zakończenia. Magda Gessler tym razem przybyła do "Zajazdu Dwa Koguty" na Podkarpaciu. Pomimo wysiłków lokal nie zdał końcowego egzaminu, a restauratorka...

Oceń ten artykuł 0 0