Magda Gessler dodała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, który ją całuje. Kim jest? [FOTO]

Na Instagramie Magdy Gessler pojawił się nowy post. Przedstawia on restauratorkę, którą w czoło całuje tajemniczy mężczyzna. Kim jest? Odpowiedź królowej polskiej gastronomii nie pozostawia wątpliwości!

Magda Gessler jest aktywna w sieci

Magda Gessler regularnie publikuje na Instagramie różnorakie treści. Restauratorka chętnie relacjonuje swoje poczynania zawodowe (np. wizyty na planach "Kuchennych rewolucji"). Znajduje jednak czas, aby przedstawić się obserwującym od strony prywatnej – pokazuje, jak wypoczywa na wyjazdach i wycieczkach, a także dumnie chwali się rodzinnymi kadrami. Na tych nie brakuje jej dzieci i wnuków – Magda Gessler w tym roku już po raz trzeci została babcią! Nie kryje radości z tego, że może zajmować się najmłodszymi.

Magda Gessler z tajemniczym mężczyzną

Prywatnie Magda Gessler jest związana z Waldemarem Kozerawskim. Ostatnio odwiedziła go w Kanadzie, gdzie mężczyzna mieszka na co dzień. W sieci szturmem zaczęły pojawiać się relacje z wyjazdu. Nie zabrakło kadrów z restauracji i próbowania lokalnych potraw. Wśród najnowszych postów znalazł się i ten, na którym Magda Gessler zapozowała z tajemniczym mężczyzną. Fartuch zdradza, że jest on kucharzem. Na fotografii całuje on gwiazdę TVN w czoło. Sama restauratorka napisała:

Czuły pocałunek kolegi po fachu.

Tym samym zapobiegła niepotrzebnym domysłom i spekulacjom, kim może być kucharz.
Fani w komentarzach z podziwem patrzą na Magdę Gessler. Gratulują jej, że zawiązuje piękne przyjaźnie, chociaż pojawiły się pytania o to, czy takie kadry nie budzą zazdrości męża, Waldemara.

Marta Paszkin z "Rolnika..." pokazała, jak karmi syna piersią. Internauci ruszyli z komentarzami
Marta Paszkin w programie pt.: "Rolnik szuka żony" nawiązała znajomość z Pawłem Bodziannym. Nieco ponad rok temu zakochani zostali rodzicami syna - Adama. Teraz uczestniczka show pokazała na Instagramie nowe zdjęcia z pociechą. Migawka...

Oceń ten artykuł 0 0