Magda Gessler trafiła do szpitala. Przeszła niespodziewaną operację [FOTO]

Czujni fani Magdy Gessler od kilku dni podejrzewali, że w życiu ich idolki coś się wydarzyło. Pojawiły się też plotki, że restauratorka trafiła do szpitala. Celebrytka osobiście się do nich odniosła, publikując na Instagramie oświadczenie.

Magda Gessler jest po operacji

Od kilku dni internauci zastanawiali się, czy u Magdy Gessler nie wydarzyło się nic złego. Zaczęli niepokoić się po tym, jak przeprowadzili "śledztwo" w mediach społecznościowych. Jej fani doskonale wiedzą, że kobieta jest znana z nietypowych, niezwykle barwnych stylizacji, którymi lubi chwalić się w sieci. Ostatnio jednak na Instagramie publikowała fotografie w tym samym kostiumie. Mogłoby to oznaczać, że na razie nie chce udostępniać aktualnych zdjęć.

Restauratorka dba także o to, aby na jej profilach stale pojawiały się nowe treści. Zazwyczaj pokazuje, co robi danego dnia oraz miejsca, w których przeprowadza kolejne rewolucje. Tym razem wrzucała jednak wspomnienia z wyjazdu do Kanady oraz pamiątkowe kadry z wnukami.

Magda Gessler przeszła operację. Wiadomo, jak się czuje

Plotki o problemach zdrowotnych Magdy Gessler pojawiły się również w Sopocie. Restauratorka miała pojawić się tam w trakcie Top of the Top Sopot Festival 2023. Ostatecznie nie dotarła do Trójmiasta. „Super Express” zasugerował wtedy, że restauratorka trafiła do szpitala. O komentarz poproszono także jej managerkę.

Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych – powiedziała.

Oświadczenie Magdy Gessler. Restauratorka jest po operacji wyrostka robaczkowego

Dziś Magda Gessler postanowiła odnieść się do plotek krążących w sieci. Na Instagramie wydała oświadczenie o swoim stanie zdrowia. Pogłoski były prawdziwe. Restauratorka rzeczywiście przeszła operację. Chirurdzy musieli usunąć jej wyrostek robaczkowy. Celebrytka przekonuje jednak, że czuje się już dobrze.

Tak jak ja Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć…. Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś, co dotyka młodych, dotknęło też mnie…. Wszystko jest dobrze i dziękuje za troskę i czułość. Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek. Dbajcie o siebie!! Kochajcie siebie!!  Wasza Magda, ubóstwiam Was, MG – napisała.

Magda Gessler pokazała archiwalny kadr sprzed lat. Fani w szoku! [FOTO]
Lata mijają, a Magda Gessler nie przestaje zadziwiać. Charyzmatyczna 70-latka regularnie udziela się w sieci, by być w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio w jej instagramowej galerii pojawił się zaskakujący kadr sprzed lat.

 

Oceń ten artykuł 0 1