Magda Gessler w "Autentycznych". Zapytano ją o wagę. Tak odpowiedziała

W kolejnym odcinku programu "Autentyczni" pod ostrzałem pytań znalazła się Magda Gessler. Jedna z osób zadała jej pytanie na temat jej wagi. Restauratorka była zaskoczona, ale odpowiedziała w wymowny sposób.

fot. East News
fot. East News

"Autentyczni" na TVN

"Autentyczni" to program stacji TVN, który pozwala widzom lepiej poznać ludzi ze spektrum autyzmu. 50 osób ma szansę zadać pytanie gwiazdom znanym z telewizji czy ogólnie pojętego show-biznesu. Dotychczas pojawili się tam chociażby Robert Makłowicz, Natalia Kukulska czy raper Mata. W Poniedziałek Wielkanocny wyemitowano odcinek z Magdą Gessler. Nie obyło się bez zaskakujących kwestii, które poruszyli młodzi dziennikarze.

Magda Gessler wskazała, kto powinien wystąpić w programie "Autentyczni". Ma rację?
Za nami kolejny odcinek "Autentycznych". W czwartej odsłonie formatu TVN wystąpiła Magda Gessler. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła, kto według niej również powinien się pojawić w programie.

"Ile Pani waży i dlaczego tak dużo?"

Już na samym początku Magda Gessler mogła przekonać się o tym, że uczestnicy programu potrafią być naprawdę dociekliwi. Restauratorka otrzymała bardzo bezpośrednie pytanie o... wagę:

Ile Pani waży i dlaczego tak dużo?

Magda była wyraźnie zaskoczona, nie unikała jednak odpowiedzi. Wyznała, że w ostatnim czasie schudła i jest jej z tym bardzo dobrze:

Schudłam 10 kilogramów i nie czuję, że ważę tak dużo. Jestem lekka jak piórko.

Magda Gessler w poprzednich wywiadach również podkreślała, że zmieniła swój styl życia i wdrożyła dietę. Tak mówiła w rozmowie z "Super Expressem":

Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi. Ja po prostu jem dużo warzyw, pomidory, pieczone ziemniaki, ryby. Ale chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu. Z tym że jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa!

"Czułam się już przemęczona". Ważna decyzja Justyny Steczkowskiej
Justyna Steczkowska gościła w "Kanale Zero". Artystka wyznała, dlaczego nie zobaczymy jej jako jurorki w "Must Be the Music. Tylko muzyka". Powód jest prosty?

Oceń ten artykuł 0 0