Magda Gessler w domu Ekipy! Youtuberzy gotowali pod okiem restauratorki. W ruch poszły też talerze!

Magda Gessler odwiedziła popularnych youtuberów w ich domu! Ekipa pod okiem "niekwestionowanego autorytetu kulinarnego" przygotowywała hamburgery. Restauratorka zdradziła kilka informacji o początku swojej kulinarnej kariery. Oczywiście, w ruch poszły też talerze!

Magda Gessler w domu Ekipy!

Ekipa to grupa twórców tworząca najpopularniejszy kanał na polskim YouTube! Ich twórczość cieszy się ogromną sympatią zwłaszcza wśród najmłodszych widzów. Filmy tworzone przez Ekipę Friza zbierają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Kanał Ekipy na YouTube obserwuje obecnie ponad 1,6 miliona internautów, a prywatny kanał Friza, twórcy Ekipy, przyciągnął uwagę prawie 4,5 miliona widzów!

Jakiś czas temu na Instagramie Magda Gessler opublikowała zdjęcia z willi Ekipy pod Krakowem. Karol „Friz” Wiśniewski i Weronika „Wersow” Sowa zaprosili znaną restauratorkę do nagrania wspólnego materiału o gotowaniu. W sobotę film pojawił się na kanale Wersow, który w serwisie wideo obserwują ponad 2 miliony osób! Nowy odcinek Ekipy zebrał już ponad 1,2 mln wyświetleń na YouTube!

Magda Gessler uczyła youtuberów gotowania!

Celem wizyty Magdy Gessler w domu Ekipy było oczywiście nauczenie youtuberów gotowania. Wersow rozpoczęła swój film od wywiadu ze znaną restauratorką,  w którym porozmawiała z nią o jej zamiłowaniu do malarstwa, które na początku ukształtowało jej światopogląd a później przekształciło się w zamiłowanie do kuchni.

Skończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie, na tej samej uczelni, którą kończył Picasso i w ogóle moja droga życiowa miała iść w tym kierunku. Tylko zaczęłam robić performanse […], gdzie „Elle” i hiszpański „Vogue” strasznie się tym zainteresowali i zaczęłam robić obrazy z jedzeniem. – powiedziała.

Po krótkim wstępie Ekipa przystąpiła do gotowania pod okiem restauratorki. Ich zadaniem było przygotowanie pysznych hamburgerów według autorskiego przepisu Magdy Gessler. Gospodyni „Kuchennych Rewolucji” nie przypadł do gustu majonez zrobiony przez youtuberów, dlatego Ekipa musiała dłużej popracować nad poprawą jego smaku Mini Majk zajął się z kolei przygotowaniem mięsa, co wyszło mu perfekcyjnie. 

Ta lekcja jest dużo trudniejsza od kuchennych rewolucji, ale efekt będzie piorunujący! – ogłosiła Magda Gessler podczas wspólnego gotowania.

Finalnie Ekipa przeszła „kuchenne rewolucje”, a Magda Gessler była zachwycona smakiem dania przygotowanego przez Ekipę.

W ruch poszły talerze! "Ja biję tylko porcelanę"

Youtuberzy zachęcali Magdę Gessler do jej kultowego rzucania talerzami znanego z „Kuchennych Rewolucji”. Restauratorka stwierdziła, że nie rozbije sztucznego talerza, a żeby doszło do jej widowiskowego czynu musi dostać talerze z porcelany!

O, ten jest ohydny! […] Ja nie biję hart opał, tylko porcelanę! – powiedziała.

Restauratorka zachęcona przez Wersow wybrała jedyny porcelanowy talerz w domu Ekipy, który z uśmiechem na twarzy rozbiła na środku salonu. Odcinek zakończył się wspólną degustacją tortu, który przygotowała specjalnie dla youtuberów Magda Gessler.

Widzieliście już „kuchenne rewolucje” w domu Ekipy?

W domu Ekipy pojawił się niespodziewany gość. To Magda Gessler! Będzie nowy film u Friza?
Ekipa Friza to obecnie jedna z najpopularniejszych grup youtuberów w polskim Internecie. Obecnie nie tylko pracuje nad nową muzyką, ale próbuje odnaleźć się w polskim showbiznesie. Niedawno członkowie Ekipy...

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Magda Gessler w domu Ekipy! Youtuberzy gotowali pod okiem restauratorki. W ruch poszły też talerze! to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze