Magda Gessler zrzuciła ubrania i zapozowała w wannie. Internauci: "Olśniewająco" [ZDJĘCIA]

Magda Gessler pochwaliła się w sieci iście wakacyjnym zdjęciem. Zachwycający kadr został niezwykle ciepło przyjęty przez jej obserwatorów. "Pięknie", "olśniewająco" - komplementom pod adresem gwiazdy "Kuchennych rewolucji" nie ma końca.

Magda Gessler jest gwiazdą „Kuchennych rewolucji”

Magda Gessler zyskała ogólnopolską rozpoznawalność dzięki show „Kuchenne rewolucje”, którego gwiazdą jest od 2010 roku. Od kilkunastu lat jeździ po Polsce i ratuje upadające restauracje. Jest także jurorką w programach spod szyldu „MasterChef”. Restauratorka, która za kilka dni skończy 69 lat, w ubiegłym roku wydała autobiografię zatytułowaną „Magda”. Niedawno ogłoszono, że na jej podstawie ma powstać film. Kto wcieli się w główną bohaterkę – tego jeszcze nie wiadomo, jednak ostatnio pojawiły się spekulacje, że filmową Magdą Gessler może zostać Joanna Opozda. Młoda gwiazda wyznała, że nic na ten temat nie wie, ale z chęcią zmierzyłaby się z takim wyzwaniem aktorskim.

Magda Gessler – profil na Instagramie

Magda Gessler w niezwykle charakterystyczny sposób prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Tak samo jak w swoich programach – i w sieci stawia na bezpośredniość i bezkompromisowość. Miłośników jej sposobu bycia nie brakuje, albowiem tylko na Instagramie prowadzącą „Kuchenne rewolucje” obserwuje już ponad 1,2 mln osób. Mało która polska gwiazda może poszczycić się taką popularnością.

Magda Gessler pozuje w wannie

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” i „MasterChefa” nie ma przed internautami wielu tajemnic i chętnie pokazuje w sieci swoje życie. Niedawno relacjonowała na Instagramie ślub swojego syna, który odbył się na Mazurach. Wygląda na to, że niedługo po uroczystości restauratorka postanowiła zmienić otoczenie i wyruszyła na zagraniczny urlop. 69-latka zdążyła już pochwalić się w sieci pierwszymi zdjęciami i nagraniami z wyjazdu. Pokazała fanom m. in. jak w prawdziwie bajkowej scenerii relaksuje się w wannie.

Ukryta MG…kto mnie znalazl???? Chowam się…..ładuje baterie….natura, dzicz..,,cisza…spokoooj gdzie jestescie??? odpoczywajcie??????

– napisała pod spodem (pisownia oryginalna – przyp. red.).

Wakacyjny kadr został niezwykle ciepło przyjęty przez obserwatorów Gessler. Słynna „kreatorka smaku” po raz kolejny podbiła serca internautów.

Uwielbiam panią!

Jak syrenka! Pięknie, pani Magdo

Olśniewająco

Pani Magdo, tak trzeba żyć! Pięknie 

– zachwycają się w komentarzach.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze