Magda Narożna prawie nago na Instagramie. Nie włożyła biustonosza i nie zastosowała filtrów [FOTO]

Magdalena Narożna to członkini lubianego w discopolowych kręgach zespołu Piękni i Młodzi. Wokalistka niedawno przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz bez skrępowania odsłania wysportowaną sylwetkę w mediach społecznościowych. Tak śmiała, jak na ostatnio dodanej fotografii, nie była dawno!

Magalena Narożna odsłoniła ciało na Instagramie 

34-letnia Magdalena Narożna jest bardzo aktywna w social mediach. Na swoim instagramowym profilu chętnie pokazuje się fanom. Zarówno w domowym, jak i galowym wydaniu. Tym razem udostępniła kadr z profesjonalnej sesji. Jak sama podkreśliła, na fotografię nie nałożyła żadnego filtra. Wokalistka odsłoniła jednak nieco więcej niż tylko pozbawioną retuszu sylwetkę.

 

Członkini zespołu Piękni i Młodzi śmiało stanęła przed obiektywem ubrana jedynie w prześwitujący, koronkowy strój. Pod halkę nie założyła biustonosza. Czarny materiał dobrze leży na ciele kobiety i idealnie podkreśla jej smukłą sylwetkę. Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu Magdaleny Narożnej. Pod zdjęciem zaroiło się od komplementów, a tysiące osób polubiło fotografię piosenkarki.

Widziałam Panią na koncercie i wciąż kibicuje. Piękny głos idzie na równi z urodą.

To jest niesamowite, jaką przemianę przeszłaś WOW!! . Jesteś CUDOWNĄ KOBIETĄ!

Rozwaliłaś system.

Totalny SZTOS!

Bogini!

Madzia robisz się coraz bardziej sexi

– komentują fani.

 

Magdalena Narożna – Piękni i Młodzi, mąż

Magdalena Narożna od samego początku jest członkinią zespołu Piękni i Młodzi. Discopolowa formacja pojawiła się na muzycznej scenie 11 lat temu. Jego założycielami byli: Magdalena Narożna, Dawid Narożny i Daniel Wilczewski.

Fani takich brzmień szybko docenili utwory Pięknych i Młodych. Dobre recenzje muzycy zebrali także w programie „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. W tym telewizyjnym talent show dotarli prawie do finału. Sukces rozbudził ich apetyt i w 2016 roku próbowali swoich sił  w eliminacjach do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji.

 

O Magdalenie Narożnej głośno było także z powodu sesji zdjęciowej dla magazynu dla mężczyzn i rozwodu. W 2019 roku rozstała się z mężem. Choć deklarowała, że jej osobista decyzja nie wpłynie na skład zespołu, doszło do rozłamu. W 2020 roku Dawid Narożny odszedł z Pięknych i Młodych. Jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Joanna Krupa wyśmiała swoje zdjęcie z młodości. Na fotografii z 1999 roku zapozowała z tatą. "O Boże, co za stylizacja" [FOTO]
Joanna Krupa to ikona stylu. W świcie mody obraca się od lat, a noszone przez nią ubrania inspirują wiele kobiet. Czy od zawsze wyglądała jak gwiazda?  Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które...

 

Oceń ten artykuł 3 10

Ogólna ocena Magda Narożna prawie nago na Instagramie. Nie włożyła biustonosza i nie zastosowała filtrów [FOTO] to: 23% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.