Magda Wójcik z "Big Brothera" zmieniła fryzurę. Wygląda olśniewająco!

Magda Wójcik wygrała pierwszą edycję programu "Big Brother" w TVN7. Widzowie pokochali ją za ogromną wrażliwość, specyficzny styl bycia i oryginalny wygląd. Magda nawet w domu Wielkiego Brata przykładała dużą wagę do tego, jak wygląda. Dbała o to, by jej stylizacje były niepowtarzalne, na malowaniu się potrafiła spędzić nawet kilka godzin. Teraz, po wyjściu z domu Wielkiego Brata, ma również czas i możliwości na eksperymentowanie ze swoimi włosami.

Magda Wójcik zwyciężczynią programu „Big Brother”

Wiosną tego roku po kilkunastu latach przerwy powrócił reality show „Big Brother”. Powracający do Polski kultowy format ponownie wzbudził duże zainteresowanie. Na castingi do pierwszej edycji zgłosiło się 15 tysięcy osób. Wśród nich znalazła się Magda Wójcik, 31-latka pochodząca z Kielc, mieszkająca od kilkunastu lat w Wielkiej Brytanii. Dostała się do programu, weszła do domu Wielkiego Brata i szybko zyskała pokaźne grono fanów. Dzięki ich głosom wygrała pierwszą edycję reality show w TVN7.

Wójcik zaskarbiła sobie sympatię widzów swoją wrażliwością i otwartością. W reality show pomiędzy Magdą a jednym z uczestników nawiązał się romans. Jej relacja z Olehem była i wciąż jest szeroko komentowana. Równie dużo mówiło się już podczas pobytu Madzi w domu Wielkiego Brata o jej wyglądzie. Uczestniczka dała się poznać jako osoba o bardzo wyrazistym, nieprzeciętnym stylu. Dbała o to, by jej – jak sama je nazywała – „outfity” były nieskazitelne. Wykonywanie makijażu nieraz zajmowało jej długie godziny. Teraz, po wyjściu z domu Wielkiego Brata, ma również czas i możliwości na eksperymentowanie z włosami.

Madzia Wójcik z „Big Brothera” w nowej fryzurze

Madzia Wójcik po wyjściu z domu Wielkiego Brata zaczęła nieco eksperymentować ze swoją fryzurą. W programie nie było to łatwe, ponieważ uczestnicy mogli liczyć jedynie na podstawowe środki do pielęgnacji włosów. Dysponowali jedynie suszarką i maszynką do włosów. Teraz zwyciężczyni reality show może nadrabiać zaległości. Podczas ostatniej imprezy, na której się pojawiła, zaskoczyła nową fryzurą. Madzia, której znakiem rozpoznawczym były dotychczas długie blond fale, postanowiła wyprostować włosy. Podczas gali Influencer Roku prezentowała się doskonale.

„Pomimo że nie wygrałam, było to dla mnie niesamowite wyróżnienie i motywacja, aby działać dalej i robić więcej. Jest mi strasznie miło, że mogę was inspirować nie tylko modowo, ale również zachęcać do tolerancji i równości” – napisała, publikując zdjęcia z imprezy na Instagramie.

Oceń ten artykuł 7 4

Ogólna ocena Magda Wójcik z "Big Brothera" zmieniła fryzurę. Wygląda olśniewająco! to: 63% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze