Magda z "Rolnik szuka żony 7" ochrzciła córkę. Zamieściła w sieci wideo z rodzinnej uroczystości

Magdalena Bator (obecnie: Kuźniacka) z programu: "Rolnik szuka żony" ma za sobą ważną uroczystość rodzinną. Świętowanie 30. urodzin połączyła z chrzcinami - sakrament przyjęła jej młodsza pociecha.

„Rolnik szuka żony”. Magdalena z 7. edycji – dzieci

Uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony” otrzymują możliwość poznania „drugiej połowy”, ale też sporą rozpoznawalność. Telewizyjny projekt prowadzony przez Martę Manowską cieszy się wielomilionową widownią, co przekłada się na popularność. Wiele osób sprawdza, które pary są razem i jak potoczyły się dalsze losy rolników oraz rolniczek. Ułatwieniem w zbieraniu informacji na ten temat są media społecznościowe, a w szczególności Instagram. To właśnie tam raz po raz pojawiają się nowe wieści publikowane przez samych bohaterów. Tak było w przypadku najświeższej publikacji dotyczącej Magdaleny Kuźniackiej (wcześniej: Bator). Kobieta wzięła udział w 7. edycji „RszŻ”. Kiedy wydawało się, że wśród kandydatów nie ma dla niej „tego jedynego”, rolniczka powróciła do nadesłanych listów. Wśród zgłoszeń była odpowiedź Jakuba, który obecnie jest… mężem Magdaleny! Para wspólnie wychowuje także dwójkę dzieci, a niedawno cała rodzina świętowała wyjątkowe chwile.

Magda i Kuba z „Rolnik szuka żony” rodzicami

Magda z „Rolnik szuka żony 7” i jej partner – Jakub – poznali się przed telewizyjnymi kamerami. Zakochani powiedzieli sobie „tak” w lipcu zeszłego roku, a kilka miesięcy wcześniej powitali na świecie syna: Marcela.

W maju br. Magdalena podzieliła się radosną nowiną o narodzinach kolejnej pociechy. Córka Kuźniackich otrzymała imię: Martyna, a niedawno odbył się jej chrzest. Uroczyste wydarzenie bohaterka show TVP połączyła ze świętowaniem okrągłych, trzydziestych urodzin. Na Instagramie opublikowała krótkie nagrania dokumentujące te ważne dla jej rodziny chwile.

Chrzest Święty Naszego Aniołka i moje 30. urodziny. Cudowny czas. Dziękujemy wam, kochani, że byliście z nami w tak ważnym dniu – wyznała w opisie.

Pod postami Magdaleny pojawiło się mnóstwo życzeń, do których my także się przyłączamy!

Prawda na temat jednego z uczestników "RszŻ" wyszła na jaw. W tle: rolniczki z innych edycji!
Co przyniósł nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? Takiego obrotu spraw widzowie z pewnością się nie spodziewali! Jeden z kandydatów Anny już wcześniej próbował swoich sił w show, odpowiadając na "wizytówki"...

Oceń ten artykuł 0 0