Magdalena Lamparska odsłoniła bieliznę. Siateczka niewiele pozostawia wyobraźni! [FOTO]

Branżowe imprezy to idealne miejsce dla oryginalnych i odważnych kreacji. Ostatnio polskie gwiazdy mogły "pokazać się" na urodzinach magazynu "Vogue Polska". Magdalena Lamparska z tej okazji zaprezentowała się w stylizacji obok której trudno przejść obojętnie.

Magdalena Lamparska na Instagramie

Magdalena Lamparska od lat jest obecna w rodzimych mediach. W 2010 roku została absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od tamtej pory widzowie mogli zobaczyć ją w różnorodnych produkcjach teatralnych, telewizyjnych i kinowych. Mowa m.in. o takich tytułach, jak: "Poskromienie złośnicy", "356 dni: Ten dzień", "Jutro idziemy do kina", "39 i pół", "Listy do M. 2", "Kochaj", "Porady na zdrady" czy "Niania w wielkim mieście". 

Artystka jest świadoma swojej popularności i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Do tego celu wykorzystuje Instagram. Jej konto obserwuje niemałe grono internautów. Aktualnie to 485 tysięcy użytkowników, a ta liczba stale rośnie. W wirtualnej galerii 35-latki możemy znaleźć nie tylko publikacje związane z działalnością zawodową. Aktorka równie chętnie dzieli się ujęciami z życia prywatnego.

Magdalena Lamparska na imprezie magazynu "Vogue Polska"

Niedawno rodzime gwiazdy pojawiły się na imprezie "Vogue Polska". Wśród osób, które świętowały 5. urodziny magazynu, mogliśmy zobaczyć m.in. Annę Lewandowską, Julię Wieniawę, Reni Jusis, Aleksandrę Domańską, Magdę Mołek czy Magdalenę Lamparską. 

35-latka na tę okazję wybrała odważną stylizację. Górną część kreacji stanowiła czarna, prześwitująca koszula z ozdobnym kołnierzykiem, która odsłoniła bieliznę aktorki. Do tego Lamparska dodała szare jeansy, buty na koturnie, marynarkę i torbę w kolorze czerni.

Pięknie

Cudownie

Bardzo, bardzom bardzo, bardzo piękna

- komentują internauci.

Julia Wieniawa w modnej kreacji z wycięciami. "Bardzo kobieco" - komentują internauci
Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Tym razem aktorka i piosenkarka postawiła na czerń, pozując w kreacji z wycięciami. W takim wydaniu oczarowała internautów, którzy w komentarzach nie szczędzili komplementów. Pojawiło się też...

Roznerski nie szczędzi czułości znanej aktorce. Fani gwiazdora odliczają czas do ważnego wydarzenia
Mikołaj Roznerski zaktualizował Instagram, publikując nowe zdjęcie. Aktor nie pozował sam! U jego boku znalazła się znana aktorka. Migawka aparatu uwieczniła moment, w którym gwiazdor obejmował swoją koleżankę. Tak zapowiedział nowości w życiu...

Oceń ten artykuł 0 0